Paracetamol Farmina 125mg, czopki, 10 sztuk

3,39 Cena brutto

Rodzaj: Lek

Producent: FARMINA

Paracetamol Farmina 125mg, czopki, 10 sztuk - opis produktu

Wskazania: ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
 
Skład: 1 czopek zawiera 125 mg paracetamolu (Paracetamolum), substancja pomocnicza; tłuszcz stały. 
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
 
Dawkowanie: od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: