Paracetamol Hasco 125 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

Paracetamol Hasco 125 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

Kategorie

Paracetamol Hasco 125 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 0,45 zł za 1 sztukę

Cena
4,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Skład

1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol 125mg oraz substancje pomocnicze: tłuszcz stały (Witespol S58).

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4g, a długotrwałego 2,6g. Bez zalecenia lekarza nie stosować dłużej niż 10 dni. U dzieci dawkę ustala się wg masy dziecka (przeciętnie jednorazowo 10-15mg/kg masy ciała). U dzieci nie stosować leku dłużej niz 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, alkoholizm, ciężka niewydolność nerek, ciąża, laktacja.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego