ZZZ Pas ciążowy Nixie, ortopedyczny, rozmiar S, 1 sztuka

ostatnia cena sprzedaży
103,89 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: MED-PATENT

ZZZ Pas ciążowy Nixie, ortopedyczny, rozmiar S, 1 sztuka - opis produktu

Stabilizuje postawę odciążając plecy oraz brzuch i niweluje bóle krzyżowe najczęściej towarzyszące kobietom w trzecim trymestrze ciąży, kiedy środek ciężkości zostaje przesunięty ku przodowi. NIXIE szczególnie zalecany jest przy ciąży bliźniaczej oraz przy kolejnych ciążach, kiedy brzuch jest bardziej opuszczony.  

Rozbudowana konstrukcja krzyżujących się pasów zapewnia większą skuteczność działania. NIXIE przystosowany jest do noszenia pod ubraniem wierzchnim jako regularną bieliznę.

Zastosowanie: przeciążenie ścięgien, mięśni oraz wiązadeł w okolicach pleców i brzucha. W przypadkach naruszenia stabilności spojenia łonowego po porodzie, przy dolegliwościach bólowych w odcinku biodrowo-krzyżowym w trakcie ciąży oraz po porodzie, przy występowaniu rwy kulszowej.

Sposób użycia: załóż na plecy i pod brzuch, jak szelki połączone z paskiem. Ręce włóż w szelki, pas umieść pod brzuchem.

Rozmiar: S, obwód talii 90 - 105cm.

Ważne wskazówki:
Można go nosić pod ubraniem. Miły w dotyku. Nie uciska nadmiernie brzucha, a odciąża przeciążone mięśnie przykręgosłupowe.

Dystrybutor:
Med Patent sp. z o.o.
Wejnerta 26A
02-619, Warszawa.


 

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: