Kategorie

Perfecta Express Slim Detox, antycellulitowe, skoncentrowane serum ujędrniające, 250 ml

Cena jednostkowa: 7,68 zł za 100 mililitrów

Cena
19,19 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Matcha-detox Complex specjalny rodzaj japońskiej zielonej herbaty o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych i detoksykujących, która znana jest ze swojego dobroczynnego wpływu na proces oczyszczania i prawidłowego funkcjonowania. Sprawia, że skóra dostaje się jędrna, napięta i gładka. Kofein Complex przyśpiesza proces wyszczuplania, wysmukla i rzeźbi sylwetkę.

Skoncentrowane serum o silnym działaniu ujędrniającym i antycellulitowym. Dzięki bogatej recepturze wspiera wyszczuplanie oraz redukuje widoczność 'skórki pomarańczowej'. Aksamitna formuła serum pozwala wykonać ujędrniający masaż i modelować sylwetkę. Dodatkowo serum intensywnie wygładza skórę, niwelując wszelkie nierówności na jej powierzchni. Zielony jęczmień proSLIM wyjątkowy kompleks bazujący na ekstrakcie z młodego jęczmienia, który w diecie znany jest ze swojego wpływu na przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Wyszczupla i przemodeluje sylwetkę. Zmniejsza widoczność cellulitu oraz zapobiega jego nawrotom. Poprawia także napięcie skóry.

Zastosowanie

Redukcja cellulitu.

Sposób użycia

2 razy dziennie nakładać serum na oczyszczoną skórę ciała, szczególnie w miejsca wymagające wyszczuplenia i redukcji cellulitu. Podczas aplikacji wykonać masaż.