Kategorie

Permen King, 30 tabletek

Cena jednostkowa: 12,66 zł za 10 tabletek

Cena
37,99 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Kompozycja podwójnej ilości L-argininy i wysokiej jakości składników roślinnych w tym żeń-szenia wspomagającego naturalny proces wywołania erekcji. Jest szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie

1-2 tabletki dziennie. Tabletkę należy połknąć podczas lub po posiłku i popić wodą.

Składniki

Chlorowodorek L-argininy, substancje przeciwzbrylające: celuloza, węglan wapnia; ekstrakt z korzenia zeń-szenia właściwego (Panax ginseng), ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancje przeciwzbrylające: talk, dwutlenek krzemu; triglicerydy średniołańcuchowe; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vacciunum macrocarpon), barwniki: dwutlenek tytanu.

1 tabletka zawiera: chlorowodorek L-argininy 362,8mg, w tym L-arginina 300mg, ekstrakt z żeń-szenia standaryzowany na 16% ginsenozydów (Panax ginseng) 83,3mg, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) standaryzowany na 40% saponin 50mg, ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinum macrocarpon) standaryzowany na 40% proantocyjanidyn 10mg.

2 tabletki zawierają: chlorowodorek L-argininy 725,6mg, w tym L-arginina 600mg, ekstrakt z żeń-szenia standaryzowany na 16% ginsenozydów (Panax ginseng) 166,6mg, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) standaryzowany na 40% saponin 100mg, ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinum macrocarpon) standaryzowany na 40% proantocyjanidyn 20mg.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Ważne wskazówki

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
W celu osiągnięcia pozytywnych efektów stosować przynajmniej przez 6 tygodni.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt przeznaczony dla dorosłych.

Dystrybutor

Walmark Sp. z o.o.,
ul Teatralna 9,
41-200 Sosnowiec.

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Działanie
Dla kogo
Problem
Rejestracja