Pharmaceris E Emotopic, hydro-micelarny szampon kojący od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa,250 ml

Pharmaceris E Emotopic, hydro-micelarny szampon kojący od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa,250 ml

Kategorie

Pharmaceris E Emotopic, hydro-micelarny szampon kojący od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa,250 ml

Cena jednostkowa: 11,48 zł za 100 mililitrów

Cena
28,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Minimalistyczna formuła szamponu oparta na ultra-łagodnej bazie myjącej, o wodno-micelarnej strukturze łagodzi dolegliwości suchej skóry głowy i odczynów alergicznych tj.: świąd, zaczerwienienie, miejscowe stany zapalne, łuszczenie, wynikających z nietolerancji SLS i SLES. Receptura na bazie olejów konopnego i canola, o wysokiej zawartości nienasyconych kwasóe Omega 3,6,9, łagodzi podrażnienia oraz wspomaga leczenie skóry głowy w przebiegu atopowego zapalenia, także w trakcie i po leczeniu farmakologicznym, między cyklami zewnętrznej terapii sterydowej. Wzmacnia jej funkcje barierowe, zmniejszając uporczywe oraz nawracające objawy suchości. Zapobiega nadmiernemu przesuszeniu i tendencji do tworzenia się łupieżu. Szampon zabezpiecza skórę przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych (mechanicznych i chemicznych). Wyjątkowo delikatna formuła nie szczypie w oczy, nie obciąża włosów, ułatwia ich rozczesywanie.

Zastosowanie

Częste mycie wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry głowy. Rekomendowany dla osób z tendencją do alergii, świądu, łupieżu, dotkniętych problemem AZS oraz nadreaktywnością na drażniące środki myjące i nietolerancję na SLS i SLES. Dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia

Noworodki: zaleca się wydozować niewielką ilość szamponu na dłoń, rozcieńczyć z wodą, a następnie umyć główkę dziecka. Dokładnie spłukać wodą. Niemowlęta, dzieci i dorośli: nanieść szampon na mokre włosy, następnie umyć całą powierzchnię skóry głowy. Dokładnie spłukać wodą.

Składniki

Woda oczyszczona, emolienty: olej konopny, olej canoa i inne, hydroksyacetofenon, glicerol, składniki pomocnicze: środki powierzchniowo czynne.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji produktu bezpośrednio na wysoką temperaturę czy promieniowanie słoneczne.
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris,
Armii Krajowej 12,
05-500 Piaseczno.

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego