PHARMACERIS E, Emotopic, krem emolientowy kojąco-zmiękczający do ciała, 200ml

PHARMACERIS E, Emotopic, krem emolientowy kojąco-zmiękczający do ciała, 200ml

27,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 14,00 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: PHARMACERIS

PHARMACERIS E, Emotopic, krem emolientowy kojąco-zmiękczający do ciała, 200ml - opis produktu

Bogata konsystencja kremu zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i nawilżenia skóry w okresie nasilonych zmian. Krem tworzy na powierzchni skóry naturalną warstwę ochronną, zabezpieczającą przed nasileniem niepożądanych objawów oraz ich nawrotom. Wysoko skoncentrowana formuła emolienowa aplikowana na uszkodzoną barierę lipidową naskórka łagodzi świąd, pieczenie i zaczerwienienia, przywracając skórze fizjologiczną odporność na podrażnienia. Krem zmniejsza łuszczenie, zmiękcza i wygładza naskórek, przywracając komfort napiętej i szorstkiej skórze.

Zastosowanie: łagodzenie objawów i wspomaganie leczenia atopowego zapalenia skóry (AZS): suchości skóry, zaczerwienienia, świądu oraz skórnych reakcji alergicznych. Zalecany również w trakcie i po leczeniu farmakologicznym jako preparat między cyklami zewnętrznej terapii sterydowej. Wskazany do codziennego stosowania w przypadku skóry bardzo suchej, skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia: nanieść krem na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Do codziennego stosowania, 1-2 razy dziennie.

Składniki: woda oczyszczona; emolienty: olej konopny, olej canola, olej awokado, olej parafinowy, wazelina biała, lanolina jakości farmaceutycznej, glicerol, hydroksyacetofenon, ekstrakty z wiciokrzewów, substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania: nie stosowac na otwarte rany i błony śluzowe. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej oraz unikać ekspozycji produktu bezpośrednio na wysoką temperaturę czy promieniowanie słoneczne.
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent:
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris,
Armii Krajowej 12,
05-500 Piaseczno.