PHARMACERIS E, Emotopic, emulsja do kąpieli, 200ml

PHARMACERIS E, Emotopic, emulsja do kąpieli, 200ml

Cena: 23,99 zł

Cena jednostkowa: 12,00 zł za 100 ml

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: PHARMACERIS
Grupa: Emotopic

PHARMACERIS E, Emotopic, emulsja do kąpieli, 200ml - opis produktu

Emulsja wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji i funkcjonowania naskórka od 1. dnia życia. Preparat przeznaczony do codziennych kąpieli emoliencyjnych. W połączeniu z wodą tworzy delikatną, mleczną, nawilżającą emulsję myjącą. Skutecznie oczyszcza ciało z zanieczyszczeń. Bogata formuła emulsji, oparta na połączeniu olejów: konopnego, canola i sojowego, przywraca naturalną barierę ochronną skóry, niwelując suchość i podrażnienia oraz zmniejszając jej podatność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Emulsja uzupełnia niedobory lipidów, zapewniając naturalną ochronę przed podrażnieniami. Zmniejsza utratę wody z naskórka (TEWL), długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, wzmacniając jej funkcje barierowe.
 
Zastosowanie: do codziennej kąpieli; skóra bardzo sucha i atopowa, wzmacnia naturalną barierę, chroni skórę, zapobiega suchości skóry i podrażnieniom; dla dzieci od 1. dnia życia i dorosłych.
 
Sposób użycia: noworodki i niemowlęta do 6. miesiąca życia: do wypełnionej wodą dziecięcej wanienki wlać 1-2 nakrętki emulsji. Temperatura wody powinna wynosić około 37 stopni Celsjusza. Delikatnie umyć ciało i główkę dziecka. Skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem, unikając pocierania; dzieci i dorośli: do wypełnionej wodą wanny wlać 4 nakrętki emulsji. Pozostałe instrukcje jak powyżej u noworodków i niemowląt.
 
Składniki: olej konopny, olej canola, olej sojowy, olej parafinowy i inne, składniki pomocnicze, środki powierzchniowo czynne.
 
Przeciwwskazania: nie stosować na otwarte rany i błony śluzowe. Produkt nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników.
 
Ważne wskazówki:
Tylko do użytku zewnętrznego.
Podczas kąpieli należy zachować ostrożność, ponieważ preparat pozostawia na powierzchni wanienki śliską powłokę.
Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.
 
Producent:
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris sp. z o.o.,
Al. Armii Krajowej 12,
05-500 Piaseczno.