PHARMACERIS E, Emotopic, krem natłuszczający na twarz, powieki i ciało, 75ml

PHARMACERIS E, Emotopic, krem natłuszczający na twarz, powieki i ciało, 75ml

23,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 31,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: PHARMACERIS

Grupa: Emotopic

PHARMACERIS E, Emotopic, krem natłuszczający na twarz, powieki i ciało, 75ml - opis produktu

Olej konopny dogłębnie odżywia i regeneruje naskórek. Łagodzi świąd, podrażnienia oraz zaczerwienienia skóry. Olej canola wykazuje działanie łagodzące podrażnienia oraz posiada naturalne właściwości kojące, porównywalne z medyczną skutecznością produktów leczniczych, utrzymując wysoki stopień tolerancji i bezpieczeństwa odpowiedni dla dermokosmetyków. Hialuronian sodu zapewnia optymalne nawilżenie i zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody. Gliceryna jej działanie nawilżające jest związane z bardzo silnymi właściwościami higroskopijnymi. W wyraźny sposób poprawia także elastyczność i miękkość naskórka.
 
Zastosowanie: do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i atopowej, z tendencją do powstawania podrażnień, mikrouszkodzeń i zaczerwienień oraz ze skłonnością do świądu i pieczenia, zapobiega stanom zapalnym; dla dzieci od 1. dnia życia i dorosłych.
 
Sposób użycia: nanieść krem na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, powiek i ciała. Aplikować kilka razy dziennie na miejsca wymagające intensywnej pielęgnacji w okresie nasilonej suchości skóry (np. w przebiegu AZS) i towarzyszących objawów dodatkowych tj. świąd, podrażnienie i pieczenie. Przed użyciem odkręcić nakrętkę i zerwać zabezpieczenie.
 
Składniki: woda oczyszczona, emolienty: olej canola, olej konopny, olej parafinowy, hialuronian sodu, glicerol, hydroksyacetofenon, ekstrakty z wiciokrzewów, substancje pomocnicze.
 
Przeciwwskazania: nie stosować na otwarte rany i błony śluzowe. Produkt nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników.
 
Ważne wskazówki:
Tylko do użytku zewnętrznego.
Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.
 
Producent:
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris sp. z o.o.,
Al. Armii Krajowej 12,
05-500 Piaseczno.