PHARMACERIS N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C, 30ml + Opti-Capilaril, krem redukujący cienie i worki pod oczami, 15ml

PHARMACERIS N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C, 30ml + Opti-Capilaril, krem redukujący cienie i worki pod oczami, 15ml

ostatnia cena sprzedaży

Cena: 53,99 zł

Cena jednostkowa: 53,99 zł za 1 zestaw
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: PHARMACERIS

PHARMACERIS N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C, 30ml + Opti-Capilaril, krem redukujący cienie i worki pod oczami, 15ml - opis produktu

PHARMACERIS N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C 1200mg, wzmacniająco-wygładzający, 30ml:
Zastosowanie w koncentracie aktywnej formy witaminy C 12OOmg pozwala na głębszą penetrację substancji w głąb skóry, zwiększając jej potencjał antyoksydacyjny w codziennej walce z wolnymi rodnikami. Aktywnie wpływa na syntezę kolagenu, korygując oznaki starzenia się skóry. Wygładza drobne i głębokie zmarszczki oraz przywraca odpowiednie napięcie i jędrność. Wzmacnia mechanizmy regeneracyjne skóry oraz sieć naczyń krwionośnych, zmniejszając tendencje do zaczerwienień i nadreaktywności. Reguluje produkcję melaniny, zapobiegając przebarwieniom.

Wskazania: koncentrat polecany dla skóry naczynkowej, która pod wpływem stresu oksydacyjnego (nasilonego działania wolnych rodników) ulega mikropodrażnieniom i szybszym procesom starzenia, pogłębiania się zmarszczek, tracąc blask i jędrność. Wskazany jako kuracja rewitalizacyjna dla skóry matowej, szarej oraz skóry z przebarwieniami.

Sposób użycia: koncentrat stosować na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować, a następnie nałożyć stosowany krem pielęgnacyjny. W przypadku kuracji skóry matowej i szarej koncentrat stosować przez min. miesiąc. Delikatna zmiana koloru jest naturalnym zjawiskiem, nie mającym wpływu na właściwości produktu.

Główne składniki: witamina C.

PHARMACERIS N, Opti-Capilaril, krem redukujący cienie i worki pod oczami, SPF15, 15ml:
Zawarty w kremie kompleks protein sojowych i ryżowych znacznie redukuje cienie i worki pod oczami. Witamina E, jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dzięki zawartym w kremie filtrom zmniejsza szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB, co jest szczególnie ważne dla skóry pod oczami, znacznie cieńszej niż w pozostałych rejonach twarzy. Krem działa łagodząco i kojąco.

Wskazania: jest do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu, która charakteryzuje się widocznymi cieniami i obrzękami.

Sposób użycia: przygotować skórę do nałożenia kremu oczyszczając ją preparatem z serii Pharmaceris N. Następnie rozsmarować krem na skórze wokół oczu, uważając aby nie wprowadzić preparatu do worka spojówkowego. Stosować codziennie przez minimum 4 tygodnie.

Główne składniki: proteiny sojowe, proteiny ryżowe, witamina E.