Pharmaceris S, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała, powyżej 6 miesiąca, SPF30, 125 ml

Pharmaceris S, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała, powyżej 6 miesiąca, SPF30, 125 ml

Cena: 35,49 zł

Cena jednostkowa: 28,39 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: PHARMACERIS

Pharmaceris S, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała, powyżej 6 miesiąca, SPF30, 125 ml - opis produktu

Specjalistyczny krem opracowany został z myślą o skutecznej i bezpiecznej ochronie wrażliwej skóry niemowląt i dzieci narażonej na negatywne działanie słońca i czynników zewnętrznych.

W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Specjalna formuła pielęgnacyjna z masłem Shea długotrwale nawilża skórę zapobiegając przesuszeniom. Dzięki zawartości alantoiny krem łagodzi podrażnienia.  Krem posiada wodoodporną formułę i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.

Wskazania: wysoka ochrona przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UVA i UVB delikatnej i wrażliwej skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca.

Sposób użycia: nanieść warstwę kremu na twarz i ciało 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

Składniki aktywne: masło Shea, alantoina, fotostabilne filtry UVA i UVB.