Kategorie
PHARMACERIS S, Sun Protection, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF30, powyżej 6 miesiąca, 180ml

PHARMACERIS S, Sun Protection, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF30, powyżej 6 miesiąca, 180ml

32,78 Cena brutto
Cena jednostkowa: 18,21 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: PHARMACERIS

PHARMACERIS S, Sun Protection, krem ochronny na słońce do twarzy i ciała SPF30, powyżej 6 miesiąca, 180ml - opis produktu

Specjalistyczny krem opracowany został z myślą o skutecznej i bezpiecznej ochronie wrażliwej skóry niemowląt i dzieci narażonej na negatywne działanie słońca i czynników zewnętrznych. W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Specjalna formuła pielęgnacyjna z masłem Shea długotrwale nawilża skórę zapobiegając przesuszeniom. Dzięki zawartości alantoiny krem łagodzi podrażnienia.  Krem posiada wodoodporną formułę i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.

Wskazania: wysoka ochrona przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UVA i UVB delikatnej i wrażliwej skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca.

Sposób użycia: nanieść warstwę kremu na twarz i ciało 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

Składniki aktywne: masło Shea, alantoina, fotostabilne filtry UVA i UVB.

Produkt hipoalergiczny.
Wodoodporny.
Bez alergenów, barwników i kompozycji zapachowej.
Przebadany klinicznie i dermatologicznie.
Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Wysoka tolerancja i skuteczność.