PHARMACERIS S, Sun Protect, krem ochronny, nawilżający do twarzy, SPF30, 50ml

PHARMACERIS S, Sun Protect, krem ochronny, nawilżający do twarzy, SPF30, 50ml

32,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 65,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

PHARMACERIS S, Sun Protect, krem ochronny, nawilżający do twarzy, SPF30, 50ml - opis produktu

W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia skutecznej i wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Krem zapewnia ponad 96% ochronę anty-UV. Pielęgnacyjne właściwości masła Shea zapewniają nawilżenie i odżywienie skóry. Alantoina koi i łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku ekspozycji skóry na słońce. Krem przywraca skórze elastyczność, gładkość i aksamitną miękkość. Wodoodporny, szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.

Wskazania: do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej – wymagającej wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Stosowanie preparatów ochronnych jest również zalecane przez specjalistów przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej w celu ochrony skóry przed przebarwieniami.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

Składniki aktywne: Masło Shea, Alantoina, Fotostabilne filtry UVA i UVB.