PHARMACERIS V, Viti-Melo Night, krem repigmentacyjny zmniejszający obszar plam bielaczych na noc, 40ml

PHARMACERIS V, Viti-Melo Night, krem repigmentacyjny zmniejszający obszar plam bielaczych na noc, 40ml

Cena: 61,99 zł

Cena jednostkowa: 154,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: PHARMACERIS

PHARMACERIS V, Viti-Melo Night, krem repigmentacyjny zmniejszający obszar plam bielaczych na noc, 40ml - opis produktu

Unikalny kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny, posiadający patent w zakresie ochrony przed wolnymi rodnikami, globalnie wpływa na komórki skóry z problemem bielactwa. Wykazuje działanie przeciwzapalne na IL-6 (zgł. patentowe) i zabezpiecza mitochondria przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Działanie substancji czynnych ukierunkowane jest na ochronę produkcji barwnika i asekurację przed jego zanikiem. Naryngenina (zgł. patentowe) zaangażowana w wyciszanie genów uaktywniających bielactwo (Bmal1, Per1) i aktywację mitochondriów, w połączeniu z VDR, pobudzającym receptor wit. D, sprzyja repigmentacji skóry. Krem działa naprawczo i zmniejsza obszar plam bielaczych, hamując ich poszerzanie się i tworzenie nowych zmian. Czynnik MelPigment, wpływa na zmniejszenie różnic kolorystycznych, sukcesywnie zabarwiając skórę i redukując odbarwienia.
 
Wskazania: krem polecany dla dorosłych i dzieci (od 5 roku życia) na noc, dla skóry z problemem bielactwa i zmianami depigmentacyjnymi, w celu wyrównania kolorytu skóry. Lepszy efekt repigmentacji zapewnia terapia w połączeniu z lampą NB-UVB.
 
Sposób użycia: stosować codziennie na noc. Precyzyjnie nakładać na okolice pozbawione pigmentu, rozpoczynając od środka plamy w kierunku brzegów. Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów, jednocześnie stosować krem na dzień VITI-MELO DAY z serii V.
 
Główne składniki: Kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny, Naryngenina, VDR activator, Czynnik MelPigment.