Kategorie

Pieluchomajtki Tena Flex ProSkin Plus, Medium, 71-102 cm, 30 sztuk

Cena jednostkowa: 2,00 zł za 1 sztukę

Cena
59,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex ProSkin to produkt chłonny zalecany do codziennego stosowania przy średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. Pieluchomajtki z pasem pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze zmienianie oraz umożliwiają wygodne i dyskretne dopasowanie. Mają anatomiczny kształt i zapewniają barierę ochronną przed przeciekaniem dzięki podwójnym wkładom chłonnym. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technologia FeelDry zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry, a specjalne, w pełni oddychające materiały zapewniają komfort. W przypadku wycieku moczu, pieluchomajtki TENA Flex chłoną go do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Pan Superfit pozwala na łatwe i szybkie zmienianie pieluchy. Wystarczy zapiąć pas wokół talii i przymocować przód wkładu anatomicznego do pasa. System Odour Neutralizer zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, a dzięki wewnętrznym barierkom ochronnym pieluchomajtki zapewniają większe bezpieczeństwo w każdej pozycji - siedzącej, leżącej czy stojącej. 

Zastosowanie

Pieluchomajtki dla osób w każdej pozycji stojącej, siedzącej i leżącej, niesamodzielnych ze średnim, lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: 71-102cm

Sposób użycia

Pas Superfit zapinamy w obwodzie pasa, chwyć pieluchomajtki od spodu obiema rękami, uformuj „łódeczkę” i lekko rozciągnij. Pieluchomajtki wsuń między nogi od przodu do tyłu, przymocuj rzepy do pasa. Przyleporzepy pozwalają na wielokrotne odpinanie i zapinanie produktu.

Cechy produktu

Rozmiar: Medium obwód bioder 71-102cm.

Dodatkowe informacje

Nastąpiła zmiana nazwy spółki z SCA Hygiene Sp. z o.o. na Essity Poland Sp. z o.o. Do wyczerpania zapasów wydawane będą stare wersje produktów.

Zawartość opakowania

30 sztuk.

Producent

Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.