Kategorie

Pieluchomajtki Tena Slip ProSkin Plus, Extra Small, 49-74 cm,30 sztuk

Cena jednostkowa: 1,73 zł za 1 sztukę

Cena
51,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin Plus to produkt chłonny zalecany do codziennego stosowania przy średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. Przeznaczone są dla osób leżących i niesamodzielnych. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technologia FeelDry zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry, a specjalne, w pełni oddychające materiały zapewniają komfort. Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin są wykonane z delikatnego i miękkiego materiału, który zapewnia komfort i zapobiega podrażnieniom. Posiadają szerokie przylepcorzepy wielokrotnego zapinania i odpinania. Dzięki systemowi Odour Neutralizer neutralizują nieprzyjemny zapach. W przypadku wycieku moczu, pieluchomajtki TENA Slip ProSkin chłoną go do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Anatomiczny kształt produktu zapewnia idealne dopasowanie do ciała, a wskaźnik wilgotności pomaga sprawdzać poziom zużycia produktu.

Zastosowanie

Dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim, lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: 49-74 cm.

Sposób użycia

Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Cechy produktu

Rozmiar: XS, 49-74 cm w pasie. 

Producent

SCA Hygiene Products AB
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.