PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 3, Midi, 6-10kg, 60 sztuk

PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 3, Midi, 6-10kg, 60 sztuk

55,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,93 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: PROCTER & GAMBLE

PAMPERS Premium Care, pieluchy rozmiar 3, Midi, 6-10kg, 60 sztuk - opis produktu

Pieluszki Pampers Premium Care z 5-gwiazdkową ochroną skóry pomagają utrzymać skórę dziecka w doskonałej kondycji. Posiadają pierwsze i jedyne w swoim rodzaju chłonne kanaliki, zapewniające do 12 godzin suchości. Wskażnik wilgotności informuje, kiedy należy zmienić pieluszkę. Mikropory pomagają w cyrkulacji powietrza, pozwalająć skórze oddychać. Miękkie, elastyczne boczki zapewniają dziecku komfort i wygodę.

Nowa wersja: pieluszki Pampers Premium Care posiadają powłoczkę wewnętrzną, z warstwą o strukturze plastra miodu, która ma na celu szybkie odprowadzenie wilgoci (również tej pochodzącej z luźnych kupek).

Do wyczerpania zapasów produkty wydawane będą w starej wersji.

Pampers Premium Care 3 – pieluchy dla dzieci o wadze 6 - 10 kg

Nowe pieluchy dla maluchów od marki Pampers zapewniają 5-gwiazdkową ochronę skóry Twojej pociechy. Zostały wykonane z jedwabiście miękkich materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki temu dają Twojemu dziecku komfort, jakiego potrzebuje do poznawania świata. Bardzo ważne – Pampers Premium Care to błyskawiczne uczucie suchości. To pierwsze i jedyne na rynku pieluszki wyposażone w trzy chłonne kanaliki – ta technologia zapewnia suchość aż do 12 godzin. Wszystko po to, by zapewnić maluszkowi najlepszą ochronę.

Wysokiej jakości pieluchy Pampers

Pampers Premium Care 3 zostały zaprojektowane we współpracy z pediatrami, z myślą o bezpieczeństwie i wyjątkowo delikatnej skórze Twojego dziecka. Pieluszki wykonane są z oddychających materiałów – w trosce o komfort, jaki zapewni prawidłowa cyrkulacja powietrza. Ponadto posiadają one specjalne wycięcie z przodu, którego zadaniem jest ochrona pępka oraz delikatnego brzuszka maleństwa. Każdorazowo o konieczności zmiany pieluszki poinformuje Cię wskaźnik wilgoci, który znajduje się z przodu produktu. Premium Care powstały w trosce o szczególne potrzeby malucha, jak i rodzica.