Piloxidil, płyn na skórę 0,02g/1ml, 60ml

Piloxidil, płyn na skórę 0,02g/1ml, 60ml

Cena: 24,99 zł

Wysyłamy w 8-9 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Lek
Producent: AFLOFARM

Piloxidil, płyn na skórę 0,02g/1ml, 60ml - opis produktu

Wskazania: lek Piloxidil jest wskazany w leczeniu łysienia typu męskiego u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 65 lat. Piloxidil jest najbardziej skuteczny u ludzi młodszych we wczesnych fazach procesu łysienia.

Skład: 1 ml płynu na skórę zawiera: substancję czynną: 20mg minoksydylu oraz substancje pomocnicze: etanol, glikol propylenowy, wodę oczyszczoną.

Działanie: pobudzające wzrost włosów w łysieniu typy męskiego.

Dawkowanie: dorośli w wieku od 18 do 65 lat należy nanosić kroplami 1ml leku na suchą skórę głowy 2 razy na dobę, mniej więcej co 12 godzin w miejscach wypadania włosów i lekko rozcierać opuszkami palców.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciążą i okres karmienia piersią, schorzenia skóry głowy, np. nasilone zmiany w łojotokowym zapaleniu skóry lub łuszczycy z objawami związanymi z przerwaniem ciągłości naskórka w miejscu podawania leku. Nadciśnienie tętnicze, poparzona słońcem skóra głowy.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.