Kategorie

Piloxidil 20 mg/ ml, płyn na skórę, 60 ml

Cena
25,99 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 2-3 dni robocze!

Wskazania

Lek Piloxidil jest wskazany w leczeniu łysienia typu męskiego u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 65 lat. Piloxidil jest najbardziej skuteczny u ludzi młodszych we wczesnych fazach procesu łysienia.

Składniki

1 ml płynu na skórę zawiera: substancję czynną: 20mg minoksydylu oraz substancje pomocnicze: etanol, glikol propylenowy, wodę oczyszczoną.

Działanie

Pobudzające wzrost włosów w łysieniu typy męskiego.

Dawkowanie

Dorośli w wieku od 18 do 65 lat należy nanosić kroplami 1ml leku na suchą skórę głowy 2 razy na dobę, mniej więcej co 12 godzin w miejscach wypadania włosów i lekko rozcierać opuszkami palców.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciążą i okres karmienia piersią, schorzenia skóry głowy, np. nasilone zmiany w łojotokowym zapaleniu skóry lub łuszczycy z objawami związanymi z przerwaniem ciągłości naskórka w miejscu podawania leku. Nadciśnienie tętnicze, poparzona słońcem skóra głowy.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.