Prel Blue, plastry chłodzące, opatrunek hydrożelowy, 8 cm x 12 cm, 3 sztuki

Prel Blue, plastry chłodzące, opatrunek hydrożelowy, 8 cm x 12 cm, 3 sztuki

Cena: 11,09 zł

Cena jednostkowa: 3,70 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: GENEXO

Prel Blue, plastry chłodzące, opatrunek hydrożelowy, 8 cm x 12 cm, 3 sztuki - opis produktu

Prel Blue, plaster hydrożelowy z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będacy nośnikiem mentolu. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwiwństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Opakowanie zawiera 1 okład o wielkości 8x12cm.
 
Zastosowanie: okład tosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa kojąco w bólach stawowo-mięśniowych m.in. barków, pleców i karku. Polecany jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 -go roku życia.
 
Sposób użycia: odciąć fragment okładu o wielkości dopasowanej do powierzchni i umiejscowienia bólu. Zerwać folię ochronną. Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.
 
Składniki: mentol 5%.