Plaster Prel Red, rozgrzewający, 3 sztuki

10,67 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,56 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: GENEXO

Plaster Prel Red, rozgrzewający, 3 sztuki - opis produktu

Prel Red – plaster hydrożelowy z kapsaicyną i salicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra, nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe  oddychanie i nawilżenie. Prel Red nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny, bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji. Pełen efekt rozgrzewający plastra Prel Red osiąga się po około 15 minutach po jego aplikacji; bezpośrednio po przyklejeniu może pojawić się odczucie chłodu, związane z hydrożelowym podłożem plastra.
 
Zastosowanie: bóle w okolicach krzyża, karku; bóle mięśni i stawów.
 
Sposób użycia: nałożyć plaster klejącą stroną na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę. Plaster polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku zycia.
 
Składniki: (jeden plaster) zawiera: capsicum extract (zawierający 0,066% kapsaicyny), glikolu salicylan 3% oraz substancje pomocnicze.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: