Kategorie

Podolight, dezodorant do stóp w kremie o przedłużonym działaniu, 10 ml

Cena jednostkowa: 249,90 zł za 100 mililitrów

Cena
24,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Innowacyjny dezodorant do stóp w postaci kremu o przedłużonym działaniu i potwierdzonej skuteczności. Likwiduje problem przykrego zapachu stóp nawet do 6 tygodni od pierwszej aplikacji. Każda kolejna aplikacja przedłuża czas działania dezodorantu. Wzbogacony witaminą H i lanoliną posiada dodatkowo właściwości nawilżające i pielęgnujące. Doskonale zmiękcza i nawilża naskórek, wygładzając szorstką i suchą skórę stóp.

Zastosowanie

Dla osób aktywnych, uprawiających sport; dla wszystkich, u których dotychczas stosowanie preparaty okazały się nieskuteczne.

Sposób użycia

Dokładnie umyj i osusz stopy; wyciśnij z tuby niewielką ilość kosmetyku (od 3 do 5ml – wielkość orzecha laskowego) i rozprowadź dokładnie po całej powierzchni stopy - wmasuj kolistymi ruchami, nie zapominając o trudno dostępnych obszarach, takich jak powierzchnie między palcami. Czynność powtórz analogicznie na drugiej stopie. Opakowanie Podolight 10ml wystarcza na 1 aplikację. Opakowanie Podolight 30ml wystarcza na 3 do 5 aplikacji – w zależności od rozmiaru stopy. Nałóż na stopy skarpety, poprawią one wchłanianie składników aktywnych zawartych w dezodorancie. Aby uzyskać prawidłowy efekt działania - nie zdejmuj skarpet przez minimum 12 godzin. W tym czasie wykonuj codzienne czynności. Jeśli aplikujesz kosmetyk na noc, możesz pozostawić skarpetki na stopach przez kolejny dzień, zwiększając skuteczność Podolight. Po upływie 12 godzin od aplikacji i w kolejnych dniach myj stopy jak zwykle, pamiętając jednocześnie o tym, aby w nadmierny sposób nie ścierać naskórka – np. nie szorować stóp pumeksem. Jeśli uprawiasz sport lub często nosisz obuwie z nieprzepuszczającego powietrza materiału może okazać się, że produkt należy aplikować z większą częstotliwością. Aby usunąć przykry zapach z obuwia, cienką warstwę dezodorantu rozprowadź palcami wewnątrz butów.