Zapytaj dietetyka
Zapytaj Dietetyka
Szukasz darmowej porady dotyczącej zdrowego odżywiania, zmiany nawyków żywieniowych lub diety? Chcesz się dowiedzieć, jaki wpływ na Twoje zdrowie mają poszczególne pokarmy? Nasz dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.

Dietetyk online - Najczęściej zadawane pytania

Tak, nasz dietetyk online jest bezpłatnym i ogólnodostępnym narzędziem działającym w ramach Poradnika Gemini, na którym to staramy się odpowiadać na pytania nurtujące naszych klientów. Jesteśmy jedną z największych aptek internetowych w Polsce, a nasz zespół to specjaliści związani z szeroko rozumianym zdrowiem. Są wśród nich również dietetycy, stąd pomysł na wykorzystanie ich wiedzy, by pomóc w dietetycznych zmaganiach naszych czytelników.

Niestety nawet dobry dietetyk online nie może przygotować kompleksowego planu odchudzania lub diety bazując na krótkiej wiadomości mailowej. Trzeba pamiętać, że z uwagi na zagrożenia są to zagadnienia, które wymagają bezpośredniej konsultacji.

Możliwość uzyskania porady dietetycznej online opiera się na wiedzy sprawdzonego zespołu specjalistów związanych z Poradnikiem Gemini.  Należy podkreślić, że tylko doświadczony, dobry dietetyk może do niego dołączyć. Zadając pytanie poprzez formularz masz gwarancję, że trafi ono do zawodowego dietetyka, doświadczonego specjalisty. Nie dysponujemy jednak listą rekomendowanych dietetyków w Polsce.

Tak, możesz liczyć na pełną anonimowość i dyskrecję. Korespondencję z nami możesz prowadzić z każdego maila, a nasz internetowy dietetyk jak sama nazwa wskazuje kontaktuje się z Tobą wyłącznie drogą elektroniczną. Wybrane pytania będą publikowane na łamach Poradnika Gemini, jednak w formie anonimowej.

Tak, w naszym zespole są również dietetycy, którzy pracują z dziećmi. Dietetyk dla dzieci to specjalista, który uwzględnia w swojej pracy dodatkowe zagrożenia związane z dojrzewaniem młodego organizmu. Szanse i zagrożenia, o których w natłoku codziennych obowiązków rodzice nie zawsze pamiętają.

Oczywiście będziemy starali się jak najlepiej pomóc. Możemy podpowiedzieć jak schudnąć i zdrowo się odżywiać. Pamiętaj jednak, że odchudzanie to złożony proces, w którym dieta jest tylko jednym z elementów. Kluczowym, ale nie jedynym. Warto także skorzystać z naszych artykułów dotyczących diety i zdrowego odżywiania publikowanych na bieżąco w Poradniku Gemini.

Nasz dietetyk odpowie na  każde pytanie związane z odżywianiem, jeśli otrzyma od Ciebie odpowiednie informacje. Warto jednak pamiętać, że niektóre porady dietetyka wymagają bezpośredniego spotkania. Jak się domyślasz dietetyk online nie zawsze będzie w stanie udzielić wyczerpującej informacji.

Dietetyk online nie może w pełni zastąpić bezpośredniego kontaktu pacjenta ze specjalistą. Biorąc to pod uwagę nie uzyskasz od nas odpowiedzi na pytania nie związane z odżywianiem, czy też wymagających szczegółowych badań pomiarowych.

Zapytaj Dietetyka

Darmowy dietetyk online to możliwość uzyskania porady dietetyka online i  zmiany swoich nawyków żywieniowych. Zarówno małe zmiany, jak i dietetyczne rewolucje warto skonsultować ze specjalistą. Dobry dietetyk podpowie Ci, doradzi i ostrzeże przed zagrożeniami wynikającymi z błędnych przyzwyczajeń żywieniowych, dlatego warto skonsultować się z naszym specjalistą do spraw żywienia.  Zmiana diety to często milowy krok na Twojej drodze do zdrowszego życia. Bezpłatne  porady dietetyka, które uzyskasz w Poradniku Gemini pomogą Ci zarówno w walce z chorobą, jak również profilaktyce zdrowia. Leczenie to złożony proces, a dieta jest jednym z  jego istotnych czynników.

Niezależnie, czy zastanawiasz się jak schudnąć, jaka dieta w ciąży będzie dla Ciebie odpowiednia, a także czego nie jeść w ciąży, jak dostosować dietę do zaleceń lekarza, czy też potrzebny Ci dietetyk dla dzieci – nasz dietetyk online za darmo jest do Twojej dyspozycji. Nie czekaj, nie bój się, po prostu zapytaj. Nasz dietetyk przez Internet odpowie na każdą Twoją wiadomość!

homepage banner
Dziękujemy za Twoje pytanie!
Postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie :)
Dziękujemy!
Twój adres e-mail został dodany do newslettera :)