POSIFORLID, maseczka na oczy, 1 sztuka

POSIFORLID, maseczka na oczy, 1 sztuka

Cena: 36,49 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: URSAPHARM

POSIFORLID, maseczka na oczy, 1 sztuka - opis produktu

Samoczynnie rozgrzewająca maseczka na oczy do leczenia zapalenia brzegów powiek (blepharitis), dysfunkcji gruczołów (Meiboma) w krawędzi powieki, jęczmienia i gradówki. Zapewnia szybką i długotrwałą ulgę przy dolegliwościach spowodowanych niestabilnością filmu łzowego, np. przy zespole suchego oka, zmęczonych, piekących lub nadmiernie łzawiących oczach.

Zastosowanie: zapalenie brzegów powiek, dysfunkcja gruczołów w krawędzi powieki, jęczmień, gradówka.

Sposób użycia: należy zwilżyć dwa płatki kosmetyczne normalną wodą z kranu. Wsunąć z każdej strony wilgotny płatek kosmetyczny na górze maseczki w otwór tak, aby wata dokładnie przylegała do owalnych okienek. Zapiąć zatrzask na maseczce na oczy. Uaktywnić maseczkę za pomocą systemu zgięcia metalowej płytki. Położyć maseczkę otwartą stroną na oczy i założyć tasiemkę na głowę. Po około 5 minutach ściągnąć maseczkę. Okres ten można wydłużyć, jednak nie należy go skracać. Wyjąć płatki kosmetyczne z maseczki, a następnie pomasować i oczyścić nimi brzegi powiek z rzęsami, pocierając lekko płatkami kosmetycznymi między rzęsami.

Składniki: maseczka na oczy POSIFORLID jest maseczką żelową, zawierającą dwie metalowe płytki, złożoną z PCW bez zawartości ftalanów i z roztworu soli w wodzie (octanu sodu). Nie zawiera lateksu.

Przeciwwskazania: w pewnych formach egzemy, przy podwyższonym ciśnieniu śródgałkowym, w przypadku operacji jaskry lub zaćmy przed kilkoma miesiącami.

Ważne wskazówki:
Używać w połączeniu z płatkami kosmetycznymi.
Przechowywać w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Przechowywać w temperaturze 15-35stopni Cejslusza.
Maseczkę można użyć około 90 razy.

Dystrybutor:
URSAPHARM Poland Sp. z o.o.,
ul. Malarska 6,
05-092 Łomianki.