Kategorie

Powrót do Natury, naturalne mydło szałwiowe z magnezem, 100 g

Cena jednostkowa: 12,09 zł za 100 gram

Cena
12,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Mydło szałwiowe z magnezem firmy Powrót do Natury przeznaczone jest dla skóry skłonnej do podrażnień i w przypadku nadmiernego pocenia się. Formuła mydła zawiera chlorek magnezu, który jest znanym od stuleci środkiem antyzapalnym i antyseptycznym. Stosowany zewnętrznie, pomaga zwalczać bakterie na skórze, a wchłaniany przez nią, wpływa na zwiększenie ilości magnezu w organizmie. Szałwia lekarska wykazuje działanie antyseptyczne - niszczy bakterie, grzyby i inne drobnoustroje. Napar z tego zioła, stosowany zewnętrznie działa ściągająco, bakteriobójczo, ale także ma zastosowanie w nadmiernej potliwości ciała, a w szczególności pach, dłoni, stóp. Mydełko polecane jest zatem dla osób, które pocą się obficie, zmniejszając u nich przykry zapach potu (eliminuje bakterie odpowiedzialne za rozkład potu), nie zatykając jednak porów skóry.

Zastosowanie

Skóra skłonna do podrażnień, nadmierna potliwość.

Sposób użycia

Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą.

Składniki (INCI)

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride, Salvia Officinalis (szałwia lekarska), Magnesium Chloride (chlorek magnezu), Glycerin (gliceryna), Sodium Hydroxide.
 

Dodatkowe informacje

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 5-25°C.