Kategorie

Powrót Do Natury, prawdziwe szare mydło potasowe w płynie, 500 ml

Cena jednostkowa: 3,20 zł za 100 mililitrów

Cena
15,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Naturalne mydło potasowe w płynie jest hipoalergiczne, dzięki temu mogą stosować je niemowlęta, dzieci oraz osoby dorosłe. Mydło przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów oraz zmywania. Mydło potasowe powstaje z tłuszczy palmowych w tradycyjnym procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu. 

Zastosowanie

Do mycia dłoni, ciała, do prania oraz zmywania.

Sposób użycia

Mycie dłoni -niewielką ilość mydła rozprowadzić na suchych dłoniach, a następnie zwilżyć odrobiną wody i zmyć z nich zabrudzenia, spłukać wodą. W przypadku uporczywych zabrudzeń, czynność powtórzyć. Mycie ciała - niewielką ilość mydła rozprowadzić na wilgotnej gąbce lub ściereczce, a następnie kolistymi ruchami myć ciało najlepiej 2-3 minuty, po czym spłukać wodą. Pranie - stosować bezpośrednio do bębna pralki w ilości około 100-150ml/5kg prania, najlepiej rozpuszczając uprzednio mydło w niewielkiej ilości wody. Można stosować zamiast detergentów lub razem z nimi, zmniejszając ich ilość. Zmywanie - stosować, jak klasyczny płyn, do zmywania, najlepiej dozując mydło bezpośrednio na gąbkę lub ściereczkę. Spłukać wodą. Mydło potasowe można stosować do mycia warzyw i owoców.

Dodatkowe informacje

Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych, detergentów.