Kategorie

Prodex Normal, chusteczki do oczyszczania skóry twarzy, 20 sztuk

Cena jednostkowa: 1,80 zł za 1 sztukę
Cena
35,99 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 2-3 dni robocze!

Opis produktu

Produkt specjalistyczny przeznaczony do oczyszczania skóry twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Zawiera olejki z drzewa herbacianego i orzechów makadamia. Łagodzi
podrażnienia i uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienienia, odżywia i regeneruje skórę. Posiada bardzo dobre właściwości oczyszczające i pielęgnujące, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Do skóry normalnej. Oczyszczanie i pielęgnacja skóry twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Może być wykorzystany w profilaktyce i wspomagająco w terapii: nużycy (demodekozy), trądziku różowatego, trądziku pospolitego, łojotokowego zapalenia skóry, a także w profilaktyce przed i po zabiegach okulistycznych do oczyszczania okolic oczu.

Sposób użycia

Oczyszczająco, nawilżająco, odżywczo i regenerująco: do codziennego stosowania. W profilaktyce nużycy: 1 - 2 x dziennie przez okres 2 do 3 tygodni, powtarzając co 2 - 3 miesiące. W nużycy (demodekozie) potwierdzanej badaniem bezpośrednim: 2 x dziennie rano i wieczorem przez okres 3 tygodni do 2 miesięcy w zależności od nasilenia objawów. Wspomagająco w terapii: trądziku różowatego, pospolitego, łojotokowego zapalenia skóry: 2 x dziennie rano i wieczorem. Otworzyć saszetkę, rozłożyć chusteczkę, delikatnie oczyszczać okolice oczu, rzęsy, powieki, brwi i skórę twarzy. Przecierać skórę w okolicach oczu przy zamkniętych powiekach. Po zastosowaniu chusteczki należy odczekać i nie otwierać oczu przez około 5-10 sekund. Zaleca się stosowanie osobnych chusteczek do każdej z okolic oczu oraz twarzy. Nie wymaga spłukiwania. Wykorzystaną chusteczkę wyrzucić do kosza, nie spłukiwać w toalecie.

Dodatkowe informacje

Produkt hypoalergiczny, testowany dermatologicznie i alergologicznie.