Kategorie

Prodex Sensitive, płyn dwufazowy do oczyszczania skóry twarzy i okolic oczu, skóra wrażliwa i bardzo wrażliwa, 150 ml

Cena jednostkowa: 21,33 zł za 100 mililitrów

Cena
31,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Produkt specjalistyczny przeznaczony do oczyszczania skóry twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Zawiera olejek z drzewa herbacianego i olejek z orzechów makadamia. Łagodzi podrażnienia i uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienienia, odżywia i regeneruje skórę. Posiada bardzo dobre właściwości oczyszczające i pielęgnujące, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry. Niweluje niedoskonałości na skórze twarzy i może być wykorzystany w profilaktyce nużycy (demodekozy). Chroni skórę twarzy i oczy przed nużeńcem. 

Zastosowanie

Skóra wrażliwa i bardzo wrażliwa. Zalecany w profilaktyce i wspomagająco w terapii: nużycy (demodekozy), trądziku różowatego, trądziku pospolitego i łojotokowego zapalenia. 

Sposób użycia

Przed zastosowaniem energicznie wstrząsnąć produkt do połączenia dwóch faz. Płatki kosmetyczne nasączyć płynem, oczyszczać twarz i okolicę oczu za pomocą płatków kosmetycznych nasączonych płynem. Stosować osobne płatki do każdej z okolic oczu oraz twarzy. Przecierać skórę w okolicach oczu przy zamkniętych powiekach. Po zastosowaniu płynu należy odczekać i nie otwierać oczu przez około 5-10 sekund. Oczyszczenie można powtarzać rano i wieczorem. Nie wymaga spłukiwania.

Do codziennego stosowania:
- w profilaktyce nużycy: 1 - 2 x dziennie przez okres 2 do 3 tygodni, powtarzając co 2 - 3 miesiące,
- w nużycy (demodekozie) potwierdzanej badaniem bezpośrednim: stosować 2 x dziennie rano i wieczorem przez okres 3 tygodni do 2 miesięcy w zależności od nasilenia objawów,
- wspomagająco w terapii: trądziku różowatego, pospolitego, łojotokowego zapalenia skóry: 2 x dziennie rano i wieczorem.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja