Kategorie

ASTELLAS

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Lipobase, krem, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu

Lipobase, krem, 100 g

26,39 zł
Lipobase, krem, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu

Lipobase, krem, 30 g

15,89 zł

Producent Astellas Pharma

Astellas Pharma to firma biotechnologiczna, producent leków, suplementów i produktów farmaceutycznych. Wspiera Europę, Bliski Wschód i Afrykę, współpracując z władzami, aby zapewnić pacjentom tych kontynentów dostęp do leków najwyższej jakości. W aptece internetowej znajdziesz produkty firmy Astellas w postaci kremów i maści do stosowania na powierzchnię skóry.

Historia powstania firmy sięga 1894 roku, kiedy Tomokichi Fujisawa założył organizację Fujisawa Shoten, przemianowaną na Fujisawa Pharmaceutical w 1943 roku. Astellas Pharma powstała 1 kwietnia 2005 roku w wyniku połączenia sił Fujisawa i centrum badawczo-rozwojowego Yamanouchi.

Misja Astellas Pharma

Astellas Pharma skupia się na ciągłym rozwoju i zdobywaniu wiedzy, niezbędnej do przeprowadzania programów badawczych. Jak podaje właściciel, firma dba, aby każdy lek spełniał wymagania, które obowiązują w danym kraju. Misją Astellas Pharma jest podniesienie jakości życia kobiet i mężczyzn poprzez dostarczanie nowatorskich leków.

Przedsiębiorstwo zrzesza światowe koncerny farmaceutyczne z całego świata. Zatrudnia ponad 17 tysięcy pracowników, a blisko 4 tysiące z nich w Europie. Firma posiada również oddział w Polsce – Astellas Pharma Poland ma swoją siedzibę w Warszawie.

Obszary terapeutyczne Astellas

Astellas to organizacja skoncentrowana na programach badawczo-rozwojowych, których głównym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia pacjentów. Firma skupia swoje działania w czterech obszarach terapeutycznych: transplantologii, urologii, onkologii i leczeniu zakażeń. Przedsiębiorstwo wspiera różnego rodzaju organizacje i wydarzenia naukowe. W 2006 roku firma podjęła próbę stworzenia najlepszych w swojej klasie leków dla pacjentów onkologicznych. Astellas skupia się również na opracowywaniu preparatów na trudne do wyleczenia zakażenia. Ciągle prowadzi badania do stworzenia produktów, które będą remedium na wiele dolegliwości.

Poznaj produkty producenta Astellas Pharma sp. z o.o.

Wśród produktów Astellas Pharma Sp. z o.o. znajdują się preparaty do stosowania na skórę, w postaci kremów i maści, roztworów, tabletek czy globulek.

W ofercie apteki internetowej Gemini znajdują się także produkty do codziennej pielęgnacji skóry suchej i podatnej na podrażnienia. Ich skład ogranicza możliwość wystąpienia reakcji alergicznej i nie wykazuje działania komedogennego. Jednym z nich jest krem Lipobase – zawiesina typu olej/woda, o wysokiej zawartości cieczy oleistych (70%) i małej ilości wody (30%). Produkt ma natłuszczać i nawilżać skórę oraz redukować jej złuszczanie.

Filtry

Cena
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Pora stosowania
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego