Kategorie

AUREA PHARMA

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml KRÓTKA DATA

17,79 zł
Radioprotect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Radioprotect, specjalistyczny krem kojąco-łagodzący, 100 ml

41,99 zł
Obesimed Forte, 42 kapsułki - miniaturka zdjęcia produktu

Obesimed Forte, 42 kapsułki

55,99 zł
Radioprotect, krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii oraz po solarium, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Radioprotect, krem kojąco-łagodzący, do skóry po radioterapii oraz po solarium, 50 ml

28,99 zł
Chemodry B6, krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą i podrażnioną, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Chemodry B6, krem nawilżająco-natłuszczający na skórę suchą i podrażnioną, 50 ml

34,99 zł
MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml - miniaturka zdjęcia produktu

MucoDry X, spray na suchość jamy ustnej, 20 ml

29,99 zł

Aurea Pharma – specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry po chemio- i radioterapii

Aurea Pharma to firma z branży farmaceutycznej założona przez doktora nauk farmaceutycznych Grzegorza Demskiego. Impulsem do jej powstania była chęć poprawy jakości życia osób cierpiących na choroby onkologiczne. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji skóry dla osób w trakcie i po radioterapii oraz chemioterapii. Produkty Aurea Pharma powstają we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny m.in. farmaceutami, onkologami, dermatologami i kosmetologami. Kremy: ChemoDry B6 oraz RadioProtect mają opatentowany skład bazujący na substancjach organicznych pochodzenia roślinnego. Produkty Aurea Pharma są dostępne w wielu krajach europejskich m.in. w Bułgarii i Rumunii, a w niedalekiej przyszłości firma planuje ekspansję także na rynek azjatycki.

Aurea Pharma prowadzi liczne działania edukacyjne np. cykliczne szkolenia z pielęgnacji skóry dla pacjentów onkologicznych oraz osób sprawujących nad nimi opiekę. Jest także wydawcą książki pt. „Interakcje z lekami stosowanymi w onkologii” oraz podręcznika „Opieka pielęgniarska nad pacjentami leczonymi promieniami jonizującymi — teletarpia” (których współautorem jest założyciel firmy, doktor Demski).

Nagrody i wyróżnienia

Krem RadioProtect w roku 2016 zdobył Konsumencką Nagrodę Zaufania „Złoty OTIS” w kategorii „Produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po radioterapii”, a ChemoDry B6 zdobył w tym samym konkursie nagrodę w kategorii „Produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po chemioterapii”. Aurea Pharma posiada Dyplom Przyjaciela Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych.

Kremy nawilżające i natłuszczające Aurea Pharma

Choć kremy RadioProtect oraz ChemoDry B6 powstały z myślą o pacjentach onkologicznych, są stosowane także w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz placówkach zajmujących się leczeniem chorób dermatologicznych (takich jak łuszczyca). Produkty Aurea Pharma sprawdzają się także w przypadku wystąpienia oparzeń słonecznych po opalaniu na słońcu lub w solarium.

Spraye na suchość jamy ustnej Aurea Pharma

Radioterapia oraz niektóre leki stosowane w leczeniu chorób onkologicznych mogą powodować nadmierną suchość w jamie ustnej. Aurea Pharma jest producentem specjalistycznego sprayu do gardła MycoDry X, który jest stosowany m.in. w przypadku wystąpienia nadmiernej suchości jamy ustnej oraz problemów z przełykaniem.

Wyroby medyczne redukujące nadwagę

W ofercie producenta można znaleźć także wyroby medyczne ograniczające apetyt przeznaczone dla osób dorosłych, które mają znaczną nadwagę lub otyłość. Pamiętaj, że podstawą zdrowego trybu życia jest urozmaicona dieta i regularna aktywność fizyczna, a stosowanie suplementów redukujących wagę należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego