Kategorie

BEE ACTIVE

Znalezione produkty: 5
Sortowanie:
Sortuj według
BeeActive, pyłek pszczeli, 250 g - miniaturka zdjęcia produktu

BeeActive, pyłek pszczeli, 250 g

23,49 zł
BeeActive Bee Bread, pierzga pszczela, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu

BeeActive Bee Bread, pierzga pszczela, 150 g

48,99 zł
BeeActive, Propolis, kit pszczeli, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

BeeActive, Propolis, kit pszczeli, 50 g

24,99 zł
BeeActive Mleczko pszczele plus Żeń-szeń i Acerola, 10ml x 20 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu

BeeActive Mleczko pszczele plus Żeń-szeń i Acerola, 10ml x 20 ampułek

71,99 zł
BeeActive Propolis Miód Traganek Echinacea Acerola, 10 ml x 20 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu

BeeActive Propolis Miód Traganek Echinacea Acerola, 10 ml x 20 ampułek

63,99 zł

Beeactive – suplementy dla aktywnych

Bee Active to firma produkująca suplementy diety z miodem, propolisem i mleczkiem pszczelim. Ich produkty dostępne są w aptece Gemini w postaci granulek, ampułek, płynów i pyłków.

Produkty Beeactive to kompozycja starannie dobranych m.in. ziół, witamin, owoców, a także wyciągu z żeń-szenia. Firma Beeactive stworzyła produkty z naturalnych składników, pozyskanych zarówno z rejonów Polski, jak i różnych zakątków świata. Suplementy diety mogą być stosowane jako uzupełnienie diety codziennej. Produkty naturalne Bee Active dedykowane są również sportowcom — stosował je m.in. Artur Kozak — Mistrz Europy Środkowej w zawodach kolarskich oraz zwycięzca Tour de Pologne dla amatorów. Ambasadorami firmy są Bartosz Huzarski – kolarz zawodowej grupy Team Bora, Paweł Cieślik – kolarz szosowy oraz Dariusz Baranowski – kolarz szosowy i olimpijczyk.

Miód, propolis i mleczko pszczele w produktach BeeActive

W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są Beeactive suplementy diety w postaci ampułek, granulek, pyłków i płynów. Jednym z produktów jest Propolis Miód Targanek Echinacea Acerola. Astragalus i echinacea w połączeniu z witaminą C mają pomagać we wzmocnieniu naturalnych mechanizmów obronnych. Miód Beeactive ma stanowić uzupełnienie energii.

Kolejnym produktem Beeactive jest Mleczko pszczele plus Żeń-Szeń i Acerola. Główny składnik preparatu, czyli mleczko pszczele, ma zapewniać sprawność w okresie wzmożonej aktywności psychofizycznej. Zawiera witaminy i naturalne aminokwasy rozgałęzione, a także żeń-szeń i acerolę, których zadaniem jest zwiększenie odporności organizmu.

W ofercie apteki Gemini znajduje się również pierzga pszczela, surowiec pochodzenia naturalnego, zwany inaczej chlebkiem pszczelim. To pyłek kwiatowy, przetworzony przez pszczoły, wzbogacony ich wydzielinami. Produkt ten znalazł zastosowanie w sztuce kulinarnej. Innymi produktami tego typu jest kit pszczeli i propolis.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego