Kategorie

BIOCODEX

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Zestaw Symbiosys Alflorex, 2 x 15 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Symbiosys Alflorex, 2 x 15 kapsułek

57,98 zł
Enterol 250 mg, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Enterol 250 mg, 10 saszetek

17,59 zł
Symbiosys Bifibaby od urodzenia, krople, 8 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Symbiosys Bifibaby od urodzenia, krople, 8 ml

29,49 zł
Enterol 250 mg, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Enterol 250 mg, 20 kapsułek

26,89 zł
Enterol 250 mg, 10 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Enterol 250 mg, 10 kapsułek

17,69 zł
Symbiosys Alflorex, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Symbiosys Alflorex, 30 kapsułek

49,69 zł
Symbiosys Alflorex, 15 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Symbiosys Alflorex, 15 kapsułek

29,09 zł

Producent Biocodex

Biocodex to organizacja, która zajmuje się produkcją i dystrybucją probiotyków, leków gastroenterologicznych, leków psychiatrycznych, reumatologicznych i otolaryngologicznych. W ofercie apteki internetowej Gemini znajdziesz preparaty do stosowania w celu wzmocnienia mikroflory jelitowej dzieci i dorosłych.

Międzynarodowa firma farmaceutyczna Biocodex

Biocodex to międzynarodowa, niezależna firma farmaceutyczna, której historia sięga 1957 roku. Jej działalność skupiała się początkowo na gastroenterologii, czyli dziedzinie medycyny, która obejmuje schorzenia i czynności układu pokarmowego. W tamtym czasie wykorzystywała unikalny środek probiotyczny szczepu drożdży. Był to moment, w którym producent postawił na poszerzanie wiedzy na temat mikroflory jelitowej.

Biocodex Polska

Firma opracowuje i rozwija stosowne rozwiązania, które wpływają na samopoczucie pacjentów, poprzez poznawanie ich potrzeb i wymagań. Jej celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości powstałych w wyniku badań naukowych, w nowoczesnych i bezpiecznych warunkach produkcji. Organizacja ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie, również w Polsce, gdzie działa pod nazwą Biocodex Polska Sp. z o.o.

Produkty Biocodex to przede wszystkim probiotyki, które są ważne dla naszejmikroflory jelitowym. W asortymencie firmy znajdują się preparaty stworzone na bazie drożdży naturalnych. Firma przykłada wagę do prawidłowego funkcjonowania jelit, bo wie, jak ważna jest prawidłowa mikroflora bakteryjna.

Poznaj probiotyki firmy Biocodex

W ofercie apteki internetowej Gemini znajdziesz probiotyki Biocodex Polska Symbiosis, do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.

  • Symbiosys Bifibaby to suplement diety dla dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia, dostępny w formie kropli. Zawiera w składzie szczepy bakterii Bifidobacterium breve BRO3, Bifidobacterium breve B632.
  • Symbiosys Defencia Junior to suplement diety w saszetkach, odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. Zawiera szczepy Bifidobacterium lactis BS01 i Lactobacillus rhamnosus GG<strong>, oraz witaminę D3, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
  • Alflorex to suplement diety w kapsułkach. Zawiera w składzie unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624.

W asortymencie apteki internetowej Gemini znajdziesz również doustne leki przeciwbiegunkowe w postaci kapsułek i saszetek o nazwie Enterol. W składzie produktu znajduje się substancja czynna w postaci liofilizowanych drożdżaków Saccharomyces boulardii. Są to probiotyki, czyli żywe mikroorganizmy, które wpływają korzystnie na organizm gospodarza. Lek Enterol to substytut naturalnej flory, który równoważy jej przejściowe zaburzenie.

Filtry

Marka
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego