Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

CLARENA

1 - 13 z 13 produktów

Clarena

Clarena jest polską marką produkującą profesjonalne kosmetyki zarówno do salonów kosmetycznych, jak i domowej pielęgnacji. Cechą charakterystyczną produktów marki Clarena jest ich wysoka jakość odpowiadająca wygórowanym potrzebom skóry kobiet w różnym wieku i różnych rodzajach cery.

Clarena - sekret skuteczności

Cechą wyróżniającą produkty marki Clarena dostępne na polskim rynku jest ich wysoka jakość, która jest wypadkową zastosowanych w produkcji drogocennych ekstraktów roślinnych i składników o naturalnym pochodzeniu z nowoczesnymi technologiami i wiedzą specjalistów pracujących przy tworzeniu kosmetyków. Receptury Clareny są opracowywane przez biotechnologów, kosmetologów i farmaceutów, którzy stale śledzą trendy kosmetyczne i wdrażają najnowsze rozwiązania technologiczne, jakie oferuje współczesna kosmetologia.

Wśród produktów marki Clarena znajdziemy zarówno kosmetyki profesjonalne do stosowania w salonach kosmetycznych, jak i te do domowej pielęgnacji, która przedłuża efekty zabiegów. W gamie kosmetyków znajdziemy te odpowiednie do dbania o cerę i całe ciało, a także specjalistyczne produkty do masażu.

Clarena jest również innowatorem we wprowadzaniu na rynek unikalnych związków takich, jak na przykład Volofrum (czyli komponent o działaniu ujędrniającym i zwiększającym objętość biustu), chromabrait (czyli kompleks o działaniu wybielającym) czy aktywny składnik Vitasource (o udowodnionym działaniu opóźniającym procesy starzenia komórkowego).

Clarena - produkty eksperckie

Prekursorski charakter marki i innowacyjne podejście jej twórców do kosmetologii przekłada się na niecodzienne składniki aktywne, jakie pojawiają się w składzie kosmetyków Clarena. Wśród nich znajdziemy między innymi krem pod oczy z ekstraktem z pietruszki, tonik ze śliną jaskółki czy krem do twarzy z jadem węża. Dobroczynny wpływ na skórę tych składników został potwierdzony w laboratoriach Clareny, dlatego zarówno produkty pielęgnacyjne, jak i profesjonalne zabiegi kosmetyczne oferowane przez markę, cieszą się dużym zaufaniem zarówno kosmetologów, jak i klientek marki.

W ofercie marki znajdują się również przyrządy kosmetyczne do domowej pielęgnacji (jak szczoteczki do oczyszczania twarzy), a także do stosowania w profesjonalnych salonach.