Kategorie

DENVER FOOD

Znalezione produkty: 11
Sortowanie:
Sortuj według
Yango Kurkumina 95, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango Kurkumina 95, 60 kapsułek

62,99 zł
Yango Kolagen na stawy, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Yango Kolagen na stawy, 500 ml

74,99 zł
Yango, OPC z pestek winogron, ekstrakt 95%, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, OPC z pestek winogron, ekstrakt 95%, 90 kapsułek

55,99 zł
Yango, Ashwagandha, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Ashwagandha, 90 kapsułek

39,99 zł
Yango, Borrelin, 100 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Borrelin, 100 kapsułek

67,99 zł
Yango Włosy Skóra Paznokcie, smak owocowy, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Yango Włosy Skóra Paznokcie, smak owocowy, 500 ml

76,99 zł
Yango, Zarodniki reishi, 100 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Zarodniki reishi, 100 kapsułek

71,99 zł
Ozonfix, preparat bioaktywny nasycony ozonem, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Ozonfix, preparat bioaktywny nasycony ozonem, 100 ml

38,99 zł
Yango, Mumio, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Mumio, 90 kapsułek

48,49 zł
Yango, Bajkalina 300 mg, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Bajkalina 300 mg, 90 kapsułek

61,99 zł
Yango, Sylimaryna, Ostropest Plamisty, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Yango, Sylimaryna, Ostropest Plamisty, 90 kapsułek

47,99 zł

Producent Denver Food

Firma Denver Food Sp. z o.o. sp. k. to polski producent i dystrybutor zdrowej żywności ekologicznej. Obecnie firma prowadzi współpracę z innymi podmiotami na polskim rynku, dzięki czemu w jej ofercie dostępnych jest ponad 200 produktów.

Denver Food – produkty żywności dla szerokiego grona odbiorców

Firma Denver Food kieruje swoje produkty do szerokiego grona konsumentów, którzy w prawidłowym odżywaniu się, upatrują źródła zdrowia. Oferta producenta zawiera produkty bezglutenowe, przeznaczone dla osób z celiakią, czyli nietolerancją tego składnika odżywczego. Ekologiczna żywność Denver Food może być wartościowa dla osób, którym zależy na spożywaniu jedzenia wolnego od chemikaliów w celu zachowania prawidłowego zdrowia, a także dla świadomych konsumentów, którzy swoimi decyzjami zakupowymi nie chcą przyczyniać się do pogarszania stanu środowiska naturalnego.

Jakimi wartościami kieruje się firma Denver Food?

Producent i dystrybutor zdrowej żywności Denver Food informuje, że dba o to, by osoby, które muszą stosować dietę eliminacyjną, nie musiały borykać się na co dzień z dużymi ograniczeniami w dostępie do produktów żywnościowych. Dlatego firma ma przykładać wagę do tego, aby jej produkty miały skład odpowiedni dla osób na dietach eliminacyjnych, charakteryzowały się wysoką jakością oraz walorami smakowymi.

Z myślą o tym, by pomóc osobom nietolerującym glutenu w przygotowywaniu zdrowych i smacznych posiłków, firma Denver Food dzieli się inspiracjami kulinarnymi.

Działalność firmy Denver Food

Denver Food jest polską firmą rodzinną, która rozszerza obszar swojej działalności. Początkowo trudniła się produkcją żywności bezglutenowej, jednak z czasem podjęła się także dystrybucji zdrowej żywności. Jak podaje producent, decyzja o rozwoju działalności o tego typu działania wynikała ze zwiększającego się zapotrzebowania na zdrowe, bezglutenowe i ekologiczne produkty żywnościowe, które zaczęły pojawiać się w ofertach już nie tylko sklepów specjalizujących się w sprzedaży żywności w jakości eko, ale także w coraz większej liczbie marketów czy spożywczych sieciówek.

Produkty bezglutenowe Denver Food

Firma Denver Food deklaruje, że wszystkie produkty żywnościowe sygnowane jej marką są produktami bezglutenowymi i nie mają kontaktu z glutenem na żadnym z etapów produkcji, pakowania czy magazynowania. Przed wprowadzeniem produktu do obiegu zostaje on dokładnie przebadany w kierunku obecności glutenu, a norma bezglutenowości dla produktów Denver Food jest surowsza niż norma rynkowa (wynosi mniej niż 15 ppm, podczas gdy norma rynkowa wynosi mniej niż 20 ppm).

Produkty bezglutenowe Denver Food nie zawierają zbóż, które są źródłem tego składnika, czyli pszenicy, żyta, pszenżyta i jęczmienia. W ich składzie znajdują się jednak zboża, które nie zawierają glutenu, a należą do nich m.in. siemię lniane, gryka czy amarantus. Brak glutenu nie jest jednak gwarantem tego, że produkty pozostaną zdrowe. Ważne jest bowiem, aby nie zostały wysoko przetworzone i nie zawierały substancji konserwujących i sztucznych zagęszczaczy. Firma Denver Food deklaruje, że jej produkty bezglutenowe charakteryzują się prostym i naturalnym składem.

Produkty dystrybuowane przez Denver Food w aptece internetowej Gemini

Firma Denver Food jest nie tylko producentem, ale też dystrybutorem zdrowej żywności i suplementów diety. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne suplementy diety marki Yango, które przyjmują formę kapsułek lub płynów oraz zawierają witaminy i składniki mineralne, których działanie ma wspierać różne funkcje organizmu.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego