Kategorie

FUN FACTORY

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy winogronowe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy winogronowe, 1 sztuka

74,99 zł
Fun Factory, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A + B, różowy i granatowy, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A + B, różowy i granatowy, 2 sztuki

127,99 zł
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, fioletowo-białe - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, fioletowo-białe

99,09 zł
Fun Factory, Fun Cup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar B, winogronowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory, Fun Cup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar B, winogronowy, 1 sztuka

66,99 zł
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka

74,99 zł
Fun Factory, Fun Cup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A, turkusowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory, Fun Cup, kubeczek menstruacyjny, rozmiar A, turkusowy, 1 sztuka

66,99 zł
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka

99,09 zł

Fun Factory – akcesoria dla nowoczesnych kobiet

Fun Factory to niemiecki producent wysokiej jakości akcesoriów przeznaczonych m.in. do ćwiczeń mięśni kegla oraz kubeczków menstruacyjnych. Produkty firmy powstają z bezpiecznego silikonu medycznego, który nie powoduje reakcji alergicznych. Materiał ten jest stosowany także m.in. w chirurgii estetycznej, kosmetyce, farmaceutyce, a nawet przemyśle spożywczym. Akcesoria FunFactory wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również ciekawym designem. Zostały zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy chcą dbać o zdrowie i czerpać więcej przyjemności z aktywności seksualnej.

Kubeczki menstruacyjne od Fun Factory, czyli okres less waste

Wyobraź sobie, że każdego miesiąca nie musisz zużywać kilku opakowań podpasek i tamponów, ale wciąż możesz czuć się świeżo i komfortowo, robiąc to, na co masz ochotę. Choć pierwszy kubeczek menstruacyjny został zaprojektowany już w latach 30. ubiegłego wieku, dopiero w ciągu ostatnich kilku lat zdobył popularność w Polsce i Europie – między innymi za sprawą ruchu zero waste. Kubeczki menstruacyjne FunFactory są zrobione z silikonu medycznego, który nie powoduje podrażnień i idealnie dopasowuje się do ciała. Są wielorazowego użytku – wystarczy opróżnić kubeczek z krwi menstruacyjnej i umyć go ciepłą wodą z mydłem.

W naszej aptece internetowej znajdziesz kubeczki menstruacyjne w różnych rozmiarach i kolorach. Wygoda, prosta aplikacja i oszczędność – pieniędzy oraz środowiska – sprawiły, że coraz więcej kobiet ma produkty FunFactory zawsze przy sobie w trakcie okresu.

Kulki gejszy Smartballs – codzienny trening mięśni Kegla dla każdej kobiety

Czym są mięśnie dna miednicy, zwane mięśniami Kegla, i dlaczego warto zadbać o ich wzmocnienie? Ich nazwa pochodzi od nazwiska amerykańskiego lekarza ginekologa Arnolda Kegla, który w połowie XX wieku zajmował się sposobami rehabilitacji mięśni dna macicy u kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu. Mięśnie łonowo-guziczne pełnią ważną funkcję w organizmie m.in. podtrzymują narządy znajdujące się w jamie brzusznej.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla? To wyjątkowo proste. Możesz wykonywać je na przykład podczas wizyty w toalecie – na przemian zaciskając i rozluźniając mięśnie w taki sposób, jakbyś chciała powstrzymać strumień moczu. Do ćwiczeń często stosowane są tzw. kulki gejszy. To bezpieczna i sprawdzona metoda, która pozwala na wzmocnienie mięśni, rozwiązanie problemów z nietrzymaniem moczu, a u wielu kobiet także zintensyfikowanie doznań podczas orgazmu. O wzmacnianiu mięśni Kegla powinny pomyśleć także panie, które przygotowują się do porodu.

W naszej aptece internetowej zamówisz wysokiej jakości kulki gejszy od niemieckiego producenta w dwóch wersjach: pojedyncze i podwójne. Kulki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich umieszczenie i wyciągnięcie z pochwy było jak najłatwiejsze. Posiadają wgłębienie na palec oraz silikonowy sznureczek.

Ćwiczenia mięśni Kegla za pomocą kulek Smartballs można wykonywać wszędzie, niezależnie od pozycji np. w czasie oglądania ulubionego serialu, leżąc w łóżku lub w trakcie kąpieli. W ćwiczeniach bardzo ważna jest systematyczność. Pierwszych efektów można spodziewać się już po kilku tygodniach.

Produkty FunFactory w aptece Gemini

W naszej aptece internetowej znajdziesz kubeczki menstruacyjne, które są coraz chętniej stosowane jako bardziej ekologiczne zamienniki podpasek i tamponów, oraz kulki gejszy pomagające w ćwiczeniach mięśni Kegla. Produkty FunFactory zamówisz dyskretnie online bez wychodzenia z domu.

Filtry

Cena
-
Rozmiar
Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego