Kategorie

GLANCOS

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Jardin Naturel, czarci pazur, balsam rozluźniający mięśnie, 500 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Jardin Naturel, czarci pazur, balsam rozluźniający mięśnie, 500 ml KRÓTKA DATA

12,29 zł
Jardin Naturel, czarci pazur, balsam rozluźniający mięśnie, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Jardin Naturel, czarci pazur, balsam rozluźniający mięśnie, 500 ml

13,99 zł
Jardin Naturel, maść końska, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Jardin Naturel, maść końska, 500 ml

12,49 zł
Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili,  500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili, 500 ml

17,49 zł

Glancos – funkcyjno-pielęgnacyjne kosmetyki do twarzy i ciała

Firma Glancos powstała w 1934 roku w Niemczech. Działalność na terenie Polski jako Glancos Poland rozpoczęła w latach 90. XX wieku. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych kosmetyków do twarzy i ciała o działaniu regenerującym, wzmacniającym i przyspieszającym gojenie. Produkty Glancos bazują na takich składnikach jak wyciąg ze śluzu ślimaka, eukaliptus, mentol, rumianek, kamfora i ekstrakt z chili, które wspierają naturalne procesy regeneracyjne.

Glancos jest właścicielem takich marek jak Jardin Med. Oraz Jardin Naturel. Firma posiada laboratoria badawczo-rozwojowe na ternie Niemiec i Polski, prowadząc eksport produktów na rynek europejski i światowy. W 2011 roku w Goleniowskim Parku Przemysłowym w pobliżu Szczecina otworzyła nowoczesny zakład produkcyjny. Firma przestrzega zasad Dobrych Praktyk Produkcyjnych oraz Dobrych Praktyk Laboratoryjnych, prowadząc badania właściwości fizykochemicznych i analizy mikrobiologiczne wprowadzanych na rynek produktów.

Maści końskie Glancos – na ból i przeciążenia

Bóle pleców mogą być efektem chorób reumatycznych, zmian zwyrodnieniowych stawów, wad postawy, przeciążeń mięśniowo-stawowych czy osteoporozy. Najczęściej występują u osób starszych, aktywnych fizycznie i pozostających przez długi czas w nieprawidłowej pozycji (np. pracujących przy komputerze). Długotrwałe bóle kręgosłupa wymagają konsultacji lekarskiej. Chwilową ulgę mogą przynieść produkty zawierające naturalne składniki o działaniu chłodząco-rozgrzewającym.

Maść końska Glancos to jeden z flagowych produktów firmy przeznaczony m.in. dla sportowców, osób aktywnych fizycznie oraz zmagających się z bólami mięśni i stawów (w tym także seniorów). Produkty Glancos, dzięki zawartości ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych mogą przynieść ulgę w bólach mięśni, stawów i kręgosłupa o umiarkowanym nasileniu. Nadają się do masażu m.in. pleców i kończyn.

Filtry

Specjalne oferty
Marka
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego