Kategorie

KIRKMAN

Znalezione produkty: 13
Sortowanie:
Sortuj według
Kirkman, Beta Glucan, 250 kapsułek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Kirkman, Beta Glucan, 250 kapsułek KRÓTKA DATA

148,89 zł
Kirkman, Children’s Chewable Calcium Chocolate Wafers, 120 tabletek do żucia - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, Children’s Chewable Calcium Chocolate Wafers, 120 tabletek do żucia

129,99 zł
Kirkman Children’s Multi-Vitamin/Minerals with 5-MTHF, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman Children’s Multi-Vitamin/Minerals with 5-MTHF, 120 kapsułek

177,99 zł
Kirkman, GABA 250 mg, 150 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, GABA 250 mg, 150 kapsułek

183,99 zł
Kirkman, DMG Maximum Strength 300 mg, dimetyloglicyna, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, DMG Maximum Strength 300 mg, dimetyloglicyna, 120 kapsułek

192,99 zł
Kirkman Vitamin D-3 2000 IU, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman Vitamin D-3 2000 IU, 120 kapsułek

110,99 zł
Kirkman, Selenium 100 mcg, 100 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, Selenium 100 mcg, 100 kapsułek

129,99 zł
Kirkman, 5-MTHF 1 mg, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, 5-MTHF 1 mg, 120 kapsułek

179,99 zł
Kirkman, 5-MTHF 5 mg, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, 5-MTHF 5 mg, 60 kapsułek

315,99 zł
Kirkman, GABA with Niacinamide & Inositol, 250 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, GABA with Niacinamide & Inositol, 250 kapsułek

172,99 zł
Kirkman Zinc Picolinate, cynk 25 mg, 150 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman Zinc Picolinate, cynk 25 mg, 150 kapsułek

164,99 zł
Kirkman, Acetyl L-Carnitine 250 mg, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, Acetyl L-Carnitine 250 mg, 90 kapsułek

173,99 zł
Kirkman, Beta Glucan, 250 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Kirkman, Beta Glucan, 250 kapsułek

164,08 zł

Producent: Kirkman

Kirkman to producent suplementów diety dla osób o szczególnych potrzebach. W asortymencie apteki Gemini dostępne są ich produkty w postaci kapsułek, płynów, gum do żucia czy proszku.

Historia firmy Kirkman

Firma Kirkman założona została przez Lyle Wellman i Billa Grahama w 1949 r. w Seattle, w stanie Waszyngton. Prowadzili oni swoje przedsiębiorstwo do 1967 r. – wówczas sprzedali ją Stanowi Bachmanowi.

Bachmann otrzymał w 1967 roku list od psychologa – dr Bernarda Rimlanda, który poszukiwał producenta dla preparatu multiwitaminowego. Produkt ten opracowany został z myślą o osobach ze specjalnymi potrzebami. Ów doktor pisał do 26 innych firm z prośbą o pomoc. Jedyną z nich, która odpowiedziała twierdząco był Kirkman.

W 1982 r. właściciel sprzedał firmę przyjaciołom – Kenowi i Helen Humphrey. W 1999 r. do zespołu dołączył David – syn państwa Humphrey, który poszerzył ofertę o ponad 400 produktów.

Producent suplementów dysponuje nowoczesnymi technologiami i urządzeniami, aby móc zapewnić klientom bezpieczne produkty. Firma kontroluje poszczególne etapy produkcji pod względem jakości, posiada certyfikaty NSF i przestrzega Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP). Dział kontroli jakości sprawdza wszystkie działania przedsiębiorstwa, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów.

Linia Kirkman Ultra Tested

W 2011 r. Kirkman wprowadził serię Ultra Tested, z nowymi standardami czystości dla suplementów diety. Produkty te testowane są pod kątem zawartości zanieczyszczeń ze środowiska, w tym insektycydów, fungicydów, biocydów, herbicydów, substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego i szkodliwych substancji.

Każdy składnik produktów z linii Ultra Tested sprawdzany jest pod kątem obecności pestycydów i substancji chemicznych. Kirkman wyroby medyczne są dwukrotnie badane na zawartość bakterii, pleśni, drożdży oraz alergenów, wykraczając poza regulacje FDA.

W linii Ultra Tested znaleźć można m.in.:

  • Magnesium Malate – produkt z magnezem, który to ma przyczyniać się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także równowagi elektrolitowej. Ma wspierać funkcjonowanie układu mięśniowego, nerwowego i funkcje psychologiczne,
  • Kirkman suplement diety Zinc Picolinate to preparat z cynkiem, który to składnik ma pomagać w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz funkcji poznawczych. Jego zadaniem jest wsparcie metabolizmu makroskładników odżywczych, witaminy A i kwasów tłuszczowych,
  • 5-MTHF to suplement diety z aktywną formą kwasu foliowego. Jego zadaniem jest wsparcie wzrostu tkanek matczynych w okresie ciąży oraz udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy ma pomóc w syntezie aminokwasów i w produkcji krwi, a także zmniejszać uczucie zmęczenia.

Suplementy diety i witaminy dla alergików od Kirkman

W asortymencie apteki Gemini dostępne są preparaty Kirkman – suplementy diety i witaminy, w tym linia produktów Ultra Tested, która podlega skrupulatnej kontroli czystości produktów. Preparaty badane są przez firmę pod kątem obecności ponad 950 substancji o działaniu negatywnym na organizm człowieka.

Kontrola produktów przedsiębiorstwa Kirkman na zawartości alergenów przeprowadzana jest z zastosowaniem metody testów immunoenzymatycznych ELISA. Cechuje się ona dużą wrażliwością na składniki, sięgającą rzędu ppm — część na milion. Kirkman witaminy i suplementy diety są sprawdzane pod kątem zawartości glutenu, soi, kazeiny i orzeszków ziemnych.

Firma Kirkman dysponuje działem zapewniania jakości. Jego rolą jest kontrola poziomu laboratoriów, procedur testowania, jak również weryfikacja dokładności wyników badań. Dział ten może również odrzucać surowce lub gotowe produkty, w których pojawiły się nieprawidłowości. Testy przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnego i zaawansowanego sprzęt laboratoryjnego, m.in. spektrometra mas do badania zanieczyszczeń pestycydami i metalami ciężkimi.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego