Kategorie

MASTERS PHARM

Znalezione produkty: 11
Sortowanie:
Sortuj według
Colostop, żel doustny, smak pomarańczowy, 2 x 75 g - miniaturka zdjęcia produktu

Colostop, żel doustny, smak pomarańczowy, 2 x 75 g

20,99 zł
Feminium, nawilżający żel intymny, 60 g - miniaturka zdjęcia produktu

Feminium, nawilżający żel intymny, 60 g

14,19 zł
Feminum, nawilżający żel intymny, 40 g - miniaturka zdjęcia produktu

Feminum, nawilżający żel intymny, 40 g

14,49 zł
Urolact, 2 g x 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Urolact, 2 g x 10 saszetek

20,19 zł
ProsperM Pro, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

ProsperM Pro, 60 tabletek

119,99 zł
Feminum fit, żel dopochwowy do regulacji pH, 40 g - miniaturka zdjęcia produktu

Feminum fit, żel dopochwowy do regulacji pH, 40 g

16,29 zł
ProctoLact-M, 2 g x 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

ProctoLact-M, 2 g x 10 saszetek

20,39 zł
L3 prurigo, maść ochronno-pielęgnacyjna, o działaniu łagodzącym swędzenie, 25 g - miniaturka zdjęcia produktu

L3 prurigo, maść ochronno-pielęgnacyjna, o działaniu łagodzącym swędzenie, 25 g

23,49 zł
Feminium Aktiv, nawilżający żel intymny, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu

Feminium Aktiv, nawilżający żel intymny, 30 g

16,19 zł
Maltan, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych, 40 g - miniaturka zdjęcia produktu

Maltan, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych, 40 g

17,29 zł
Maltan, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Maltan, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych, 10 ml

10,49 zł

O producencie Master Pharm

Master Pharm SA to firma świadcząca usługi obejmujące projektowanie i produkcję suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz preparatów spożywczych. Funkcjonuje na rynku polskim od 2002 roku.

Master Pharm Polska zajmuje się produkcją kontraktową suplementów diety, stworzonych na bazie autorskich receptur. W swoich produktach firma stosuje m.in. ekstrakty roślinne, przy zachowaniu odpowiedniego standardu produkcji. Dzięki temu firma może tworzyć wyroby najwyższej jakości. Każdy projekt realizowany przez Master Pharm zakłada indywidualne podejście do klientów, aby spełniać ich wymogi.

Misją Master Pharm jest obsługa rynku suplementów diety, środków spożywczych do specjalnego żywienia oraz wyrobów medycznych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma pragnie świadczyć swoje usługi w szerokim zakresie, zachowując najwyższą jakość pracy. Oferta skierowana jest do krajowych i międzynarodowych firm farmaceutycznych oraz dystrybutorów produktów farmaceutycznych.

Producent suplementów diety Master Pharm SA

Firma Master Pharm dąży do zmian w zakresie prozdrowotnym, dostarczając wysokiej jakości produkty, które mają zapewniać odpowiednią ilość witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Czym charakteryzuje się Master Pharm? Firma farmaceutyczna posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Dostarcza produkty wysokiej jakości i w pełni bezpieczne. W procesie produkcji przestrzega wszelkich zasad, określonych w certyfikatach PN-EN ISO 13485 i HACCP, które stanowią podstawę Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności obowiązującym w firmie. Master Pharm to zespół interdyscyplinarnych ekspertów w swoich dziedzinach, który pracuje nad ciągłym rozwojem preparatów stworzonych na bazie autorskich receptur.

Produkty Master Pharm

W asortymencie apteki internetowej Gemini znajdują się preparaty marki Master Pharm Polska Sp. z o.o. w postaci tabletek, żelów i maści.

Żele intymne o właściwościach nawilżających niwelują niedobory naturalnego nawilżenia miejsc intymnych i chronią przed otarciami i infekcjami pochwy.

Dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią dedykowane są preparaty do pielęgnacji brodawek sutkowych, które dbają o odpowiednie nawilżenie skóry i chronią przed czynnikami zewnętrznymi. W ich składzie znajduje się m.in. glukoza o właściwościach hamujących namnażanie się bakterii.

Dla osób, które pragną zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, jednym z rozwiązań mogą być probiotyki. Żywe szczepy bakterii probiotycznych, np. Lactobacillus rhamnosus PL1, stanowią naturalny element ekosystemu jelitowego. Szczep Lactobacillus PL1 hamuje wzrost chorobotwórczych bakterii, przywraca prawidłową mikroflorę końcowego fragmentu przewodu pokarmowego i wspomaga leczenie stanów zapalnych odbytu.

W asortymencie znajduje się również żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, do stosowania przy biegunkach, zaburzeniach flory jelitowej czy stanach zapalnych przewodu pokarmowego. W ich składzie znaleźć można propionian sodu, który odgrywa kluczową rolę jako materiał energetyczny dla komórek nabłonka w jelicie grubym. Wspomaga on procesy regeneracji i utrzymanie odpowiednich procesów fizjologicznych w przewodzie pokarmowym.

Filtry

Marka
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego