Kategorie

MONDELEZ INTERNATIONAL

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
HALLS Watermelon, cukierki o smaku arbuza, 33,5 g - miniaturka zdjęcia produktu

HALLS Watermelon, cukierki o smaku arbuza, 33,5 g

2,89 zł
Halls Forest Fruit Flavour, cukierki, smak owoców leśnych, 33,5 g - miniaturka zdjęcia produktu

Halls Forest Fruit Flavour, cukierki, smak owoców leśnych, 33,5 g

2,79 zł

Mondelez International Polska – wysokiej jakości przekąski

Choć Mondelez International powstał w 2012 roku, to opiera się na doświadczeniu ponad stuletnich marek. Można więc powiedzieć, że historia grupy Mondelez International sięga 1824 roku, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep z czekoladą lub 1846 roku, gdy wyprodukowano paczkę herbatników LU. Dziś koncern zatrudnia prawie 100 tysięcy osób w 165 krajach, a jego najpopularniejszymi markami są m.in. Oreo, Milka, Halls, Belvita, Philadelphia, Cadbury czy LU.

Mondelez International Polska to siedem zakładów produkcyjnych: w Cieszynie, Płońsku, Jarosławiu, Jankowicach i Bielanach Wrocławskich oraz dwa zakłady w Skarbimierzu. W 2017 w Bielanach Wrocławskich powstało jedno z dziewięciu globalnych centrów badawczo-rozwojowych – Centrum Badań, Rozwoju i Jakości Mondelez International.

Misją Mondelez Interational Polska jest oferowanie konsumentom przekąsek na każdy moment, przygotowanych w odpowiedni sposób. To możliwe dzięki bogatemu portfolio wysokiej jakości produktów. Przekąski Mondelez International są łatwo dostępne w wielu miejscach na świecie.

Mondelez International dba o to, aby produkty sygnowane przez marki należące do koncernu były dobre nie tylko dla ludzi, ale również dla planety. Firma skupia się na zrównoważonej produkcji, zużywając mniej energii i wody, a także szanując lokalne społeczności rolników, które potrzebują wsparcia. Cele, które wyznacza sobie Mondelez International, mają zapewnić postęp i znaczącą dla planety zmianę w podejściu do produkcji żywności.

Produkty Mondelez International Polska w Aptece internetowej Gemini

Produkty z tej grupy możesz zamówić online na stronie Apteki Gemini. Oferujemy płatność online i za pobraniem oraz wysyłkę kurierem lub odbiór osobisty.

Filtry

Marka
Cena
-
Postać
Smak
Kluczowy składnik
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego