Kategorie

NOVIERE

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
SportVis 12 mg/ 1,2 ml, 1,2 ml x 2 ampułkostrzykawki - miniaturka zdjęcia produktu

SportVis 12 mg/ 1,2 ml, 1,2 ml x 2 ampułkostrzykawki

588,99 zł
Gaf, żel doodbytniczy, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Gaf, żel doodbytniczy, 15 ml

78,99 zł
GelaVis Complex, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

GelaVis Complex, 60 kapsułek

60,99 zł

Producent Noviere

Noviere s.r.o. Sp. z o.o. to firma farmaceutyczna, która działa w obszarze rozwoju innowacyjnych technologii i dystrybucji produktów medycznych. W ofercie apteki Gemini dostępne są ich wyroby w postaci ampułkostrzykawek, żeli i kapsułek.

Szwajcarska firma farmaceutyczna Noviere

Noviere to oddział biotechnologiczny szwajcarskiej firmy farmaceutycznej i medtech Chemport AG. Przedsiębiorstwo dysponuje wysokospecjalistycznymi technologiami, których zadaniem jest przynoszenie korzyści pacjentom systemu opieki zdrowotnej w obszarach terapeutycznych, takich jak: reumatologia, ortopedia, medycyna sportowa, gastroenterologia oraz proktologia.

Filozofią organizacji jest tworzenie najlepszych w swojej klasie preparatów, które pomogą pacjentom wrócić do zdrowia i podniosą ich jakość życia.

Od początku istnienia Noviere firma farmaceutyczna stawiała na wykorzystanie najnowszej wiedzy o roli kwasu hialuronowego, który występuje naturalnie w organizmie człowieka. Związek ten pełni kluczową rolę w procesie gojenia. W 2007 roku firma pomyślnie zakończyła pracę nad stworzeniem formuły kwasu hialuronowego (STABHA - Soft Tissue Adapted Biocompatible Hyaluronic Acid, czyli Kwas Hialuronowy Biokompatybilny z Tkanką Miękką), który można podawać do tkanek chorobowo zmienionych.

Noviere oddział w Polsce ma swoją siedzibę pod Warszawą.

Produkty producenta Noviere

W asortymencie apteki Gemini dostępne są Noviere różne produkty. Jednym z nich jest GAF – wyrób medyczny do objawowego leczenia zmian chorobowych, dotyczących błony śluzowej w okolicach odbytu (hemoroidy, szczeliny odbytu). Zawiera metaliczne srebro i polimery w postaci żelu mukoadhezyjnego, który ma wspomagać gojenie śluzówki i łagodzić dyskomfort oraz ból powstały w wyniku tarcia. Zawarty w składzie produktu hialuronian sodu, wraz z polimerami poliakrylanowymi tworzą, na obszarze dotkniętym chorobą, film ochronny, który ma wspomagać proces gojenia. Zadaniem metalicznego srebra jest eliminacja drobnoustrojów, które zanieczyszczają uszkodzone tkanki.

Produkty Noviere to również wyroby medyczne dla osób cierpiących na ból ścięgien i wiązań. SportVis ma przynieść ulgę w bólu i przyspieszyć gojenie zmian, które pojawiły się w wyniku ostrych lub chronicznych urazów. To roztwór sterylnego, 1-procentowego hialuronianu sodu w roztworze soli, buforowanym fosforanem, umieszczony w strzykawce. Stosowany jest jako zastrzyk okołostawowy w tkankę miękką wokół wiązań i ścięgien. Hialuronian sodu to długi, polisacharydowy łańcuch z dwucukrów, naturalnie występujący w organizmie. SportVis ma uzupełniać jego braki, natłuszczać, nawilżać i wspomagać uszkodzone miejsce oraz stwarzać dogodne do gojenia tkanki warunki. Jego zadaniem jest łagodzenie bólu i optymalizacja regeneracji m.in. po zwichnięciu kostek pierwszego i drugiego stopnia czy urazów łokcia z bólem nadkłykcia.

Dostępny w aptece Gemini GelaVis Complex to suplement diety z kompleksem podstawowych substancji budulcowych tkanki łącznej (siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, kolagen, hialuronian sodu) oraz witaminą C.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego