Kategorie

OLIMP LABORATORIES

Znalezione produkty: 276
Sortowanie:
Sortuj według
Olimp Beta Solar, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Olimp Beta Solar, 30 kapsułek

26,99 zł
Olimp, Profi Mass, czekoladowy, 1000 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Profi Mass, czekoladowy, 1000 g

63,38 zł
Olimp Gain Bolic 6000, smak truskawkowy, 1000 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp Gain Bolic 6000, smak truskawkowy, 1000 g

25,98 zł
Olimp, Redweiler, pomarańcza, 480 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Redweiler, pomarańcza, 480 g

45,58 zł
Olimp Hialumax Duo, 30 kapsułek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Olimp Hialumax Duo, 30 kapsułek KRÓTKA DATA

23,32 zł
Olimp Extreme Speed Shot, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp Extreme Speed Shot, 25 ml

6,48 zł
Olimp, Supervision, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Supervision, 30 tabletek

12,08 zł
Olimp Therm Line Fast, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Olimp Therm Line Fast, 60 tabletek powlekanych

40,39 zł
Olimp Nutramil Complex Arginilan, preparat odżywczy, smak cytrynowy, 12,5 g x 14 saszetek USZKODZONE OPAKOWANIE - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp Nutramil Complex Arginilan, preparat odżywczy, smak cytrynowy, 12,5 g x 14 saszetek USZKODZONE OPAKOWANIE

82,69 zł
Olimp, Carbo Nox, ananasowy, 1000 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Carbo Nox, ananasowy, 1000 g

28,58 zł
Olimp, Creatine Xplode, grejpfruit, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Creatine Xplode, grejpfruit, 500 g

73,08 zł
Olimp BCAA 1100 Mega Caps, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp BCAA 1100 Mega Caps, 30 kapsułek

12,18 zł
Olimp Creatine 1250 Mega Caps, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp Creatine 1250 Mega Caps, 30 kapsułek

7,28 zł
Olimp Live Up, smak waniliowy, 280 g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Olimp Live Up, smak waniliowy, 280 g KRÓTKA DATA

46,12 zł
Olimp TCM Mega Caps 1100, jabłczan kreatyny,  400 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp TCM Mega Caps 1100, jabłczan kreatyny, 400 kapsułek

71,08 zł
Olimp, Karczoch Premium, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Olimp, Karczoch Premium, 30 kapsułek

10,59 zł
Olimp, BCAA 4000, Extreme shot, 60 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, BCAA 4000, Extreme shot, 60 ml

7,88 zł
Olimp, ISO Plus Powder, tropic blue, 1505 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, ISO Plus Powder, tropic blue, 1505 g

27,68 zł
Olimp, Carbo Nox, pomarańczowy, 1000 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Olimp, Carbo Nox, pomarańczowy, 1000 g

27,98 zł
ZatoClear Med Spray do oczyszczania nosa i zatok z ksylitolem, 100 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

ZatoClear Med Spray do oczyszczania nosa i zatok z ksylitolem, 100 ml KRÓTKA DATA

13,32 zł
Olimp, Colonbiotic 7 gG sport edition, 30 kapsułek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Olimp, Colonbiotic 7 gG sport edition, 30 kapsułek KRÓTKA DATA

25,32 zł
Olimp Immuven, smak kawowym, 780 g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Olimp Immuven, smak kawowym, 780 g KRÓTKA DATA

62,02 zł
Olimp Flexagen, smak malinowy, 12 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Olimp Flexagen, smak malinowy, 12 g x 30 saszetek

101,99 zł
Olimp Gold-Vit Mama, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Olimp Gold-Vit Mama, 30 tabletek powlekanych

29,99 zł
1 - 24 z 276 produktów

Suplementy diety Olimp w trosce o Twoje zdrowie

Wiemy, jak ważne jest zdrowie. Dbając o własną wygodę często zapominamy jednak o zdrowiu, zdrową żywność zastępujemy bezwartościowym jedzeniem, a ruch – siedzeniem przed telewizorem lub komputerem. Szybkie tempo życia, duża ilość pracy powodują, że zapominamy o tym, co najważniejsze. Na ratunek przychodzą witaminy Olimp.


Olimp zorientowany na różne potrzeby

Wysiłek fizyczny lub umysłowy, znużenie, zmęczenie, urazy mechaniczne, słaba odporność, niedobór ważnych witamin i mikroelementów w codziennej diecie – potrzeb może być nieskończenie wiele. Jak znaleźć odpowiednie rozwiązanie na wiele uciążliwych dolegliwości? Odpowiedzi warto poszukać w ofercie Olimp Laboratories.

Redukcja nadmiernej masy ciała wymaga sporo wysiłku. W tym niełatwym procesie można wesprzeć się preparatami Olimp Therm Line lub Olimp Gold Omega-3 bogatym w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3. Kwasy zawarte w Gold Omega-3 wspomagają pracę serca i mózgu, chronią przed wystąpieniem miażdżycy i rozwojem nowotworów oraz wspomagają walkę z nadmierną tkanką tłuszczową. Konsekwencją wysiłku fizycznego, prócz mniejszej masy ciała mogę być niestety również kontuzje. W sytuacji, w której dojdzie do urazu mechanicznego warto sięgnąć po Arthroblock Forte, który pomaga w regeneracji aparatu ruchu. Ponadto można go stosować przy nadwadze, wysiłku fizycznym, a także w podeszłym wieku. Każde dążenie do celu wiąże się z kryzysem na pewnym etapie. Jeżeli dopadło Państwa znużenie, zmęczenie, obniżona sprawność umysłowa, zastosujcie żeń szeń lub Chela mag b6. Pierwszy preparat mogą stosować zarówno sportowcy jak i osoby starsze, drugi to suplement diety, który skutecznie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Olimp Labs

Historia firmy Olimp Labs ma swoje początki w 1990 r. Wtedy to zainicjowana została paca badawczo-rozwojowa nad preparatami dietetycznymi pod szyldem SPORTATUT. Dwa lata później ruszyła produkcja pierwszego z preparatów już pod marką Olimp. Przyszły sukces był do przewidzenia, ponieważ pierwsze w Polsce przedsiębiorstwo zajęło się dystrybucją i produkcją suplementów i odżywek dla sportowców oraz osób aktywnych na co dzień.

Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój firmy i nowe produkty, typu tabletki z L-karnityną oraz w formie płynnej. Następnym etapem w działalności było obranie nowego kierunku produkcji – suplementów z serii „W trosce o Wasze zdrowie”. 2004 r. Przyniósł zmianę nazwy firmy na Olimp Laboratories Sp. z o.o. oraz otwarcie oddziału w Niemczech. Przedsiębiorstwo prężnie się rozwijało, inwestowano w nowe rozwiązania, snuto ambitne plany. Zmodernizowano i rozbudowano zakład produkcyjny oraz infrastrukturę badawczo–rozwojową. Natomiast rok 2005 przyniósł nowe produkty w innowacyjnej technologii MEGA CAPS/MEGA CAPSULES.

W dalszych latach działalności Olimp Labs wprowadzał kolejne systemy zarządzania jakością oraz zbudowano infrastrukturę logistyczno-magazynową. Oczywiście wdrażano też inteligentne systemy zarządzania, a także innowacyjne technologie procesu produkcyjnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Bardzo miłe wydarzenie miało miejsce w 2012 r. kiedy to Olimp Labs stał się członkiem Klastra Roślinnych Produktów Leczniczych Narodowego Instytutu Leków i Instytutu Sportu. Natomiast lata 2013-2015 zaowocowały budową Inteligentnego Centrum Logistycznego.

Od 2013 r. firma mogła wytwarzać produkty lecznicze, dzięki uzyskanemu na to pozwoleniu. Dwa lata później powstał supernowoczesny ośrodek badawczo – rozwojowy i o takim samym standardzie – Centrum Logistyczne.

Obecnie Olimp Labs podejmuje nowe wyzwania i sprawnie je realizuje, zyskując coraz szersze grono klientów. Prowadzi produkcję w standardzie GMP, przestrzegając najnowszych norm jakości produkcji. Przekłada się to na najwyższą jakość wyrobów i liczne nagrody, będące najlepszą formą uznania dla dynamicznie rozwijającej się firmy. Są to nagrody nadawane przez konsumentów, naukowców ora instytucje certyfikujące. Olimp Labs jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw zdobyło certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 22000:2006 w odniesieniu do projektowania, produkcji i dystrybucji suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia. Kolejne nagrody to m.in. to Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Perły Medycyny czy Zloty OTIS. Oczywiście jest ich znacznie więcej i każda z nich umacnia jeszcze bardziej pozycję firmy na rynku w swojej branży.

Olimp Labs może tez poszczycić się pozytywnym zaliczeniem testów konsumenckich jako nieliczna firma wśród innych przedsiębiorstw. Proces produkcji podlega szczegółowej kontroli na każdym z etapów.

Olimp Labs uczestniczy też aktywnie w życiu społecznym oraz dba o lepszy komfort życia, zdrowie i witalność swoich klientów. Dlatego do produkcji stosuje tylko najwyższej jakości wyselekcjonowane surowce oraz prowadzi liczne badania przy użyciu najlepszego sprzętu. Firma dba o to, aby odbiorca produktów czuł satysfakcję po zakupie. Jest to uznana marka, dbająca o środowisko oraz odznacza się przestrzeganiem norm etycznych.

Produkty marki Olimp Labs

Wśród bogatej oferty firmy Olimp Labs można znaleźć m.in. takie preparaty jak: suplementy diety w proszku do sporządzania zawiesiny weglowodanowo-elektrolitowejczy smakowe kompozycje witamin dla dzieci. Białko serwatkowe w formie m.in. koncentratu i izolatu, oryginalne kompozycje wysoko zaawansowanych form keratyny oraz różne suplementy w tabletkach i kapsułkach.

Firma przykłada dużą dbałość zarówno o kondycję zdrowotną, urodę, jak i witalność . Dlatego każdy produkt to innowacyjne rozwiązanie, dokładne sprawdzane zanim trafi do konsumenta. Dzięki współpracy z jednostkami naukowymi i klastrem LifeScience Kraków Olimp Labs wprowadza skuteczne strategie rozwoju i wciąż szuka nowych, najwyższej klasy rozwiązań.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik