Kategorie

PFIZER

Znalezione produkty: 27
Sortowanie:
Sortuj według
Zestaw Centrum ONA, 2 x 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ONA, 2 x 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa

114,98 zł
Zestaw Centrum ONA, 2 x 90 tabletek + dodatkowo Frisbee - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ONA, 2 x 90 tabletek + dodatkowo Frisbee

114,98 zł
Zestaw Centrum ONA, 90 tabletek + ON, 90 tabletek + dodatkowo Frisbee - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ONA, 90 tabletek + ON, 90 tabletek + dodatkowo Frisbee

114,98 zł
Zestaw Centrum ON, 2 x 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ON, 2 x 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa

100,98 zł
Zestaw Centrum ON, 2 x 90 tabletek + dodatkowo Frisbee - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ON, 2 x 90 tabletek + dodatkowo Frisbee

100,98 zł
Zestaw Centrum ONA, 90 tabletek + ON, 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa - miniaturka zdjęcia produktu

Zestaw Centrum ONA, 90 tabletek + ON, 90 tabletek + dodatkowo piłka plażowa

100,98 zł
Centrum ONA, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ONA, 90 tabletek

55,89 zł
Centrum ONA 50+, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ONA 50+, 30 tabletek

30,99 zł
Polocard 150 mg, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Polocard 150 mg, 60 tabletek

21,79 zł
Centrum Energia Kompletne od A do Z, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum Energia Kompletne od A do Z, 30 tabletek

33,99 zł
Centrum ON, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ON, 90 tabletek

55,89 zł
Centrum ONA, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ONA, 30 tabletek

24,89 zł
Polocard, 75 mg, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Polocard, 75 mg, 60 tabletek

9,99 zł
Robitussin Expectorans 100 mg/ 5 ml, syrop, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Robitussin Expectorans 100 mg/ 5 ml, syrop, 100 ml

8,99 zł
Polocard 75 mg, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Polocard 75 mg, 30 tabletek

7,09 zł
Centrum ON, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ON, 30 tabletek

24,89 zł
Centrum Silver 50+, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum Silver 50+, 30 tabletek

25,59 zł
Polocard 75 mg, 120 tabletek dojelitowych - miniaturka zdjęcia produktu

Polocard 75 mg, 120 tabletek dojelitowych

16,99 zł
Centrum ON 50+, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum ON 50+, 30 tabletek

30,99 zł
Polocard 150 mg, 120 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Polocard 150 mg, 120 tabletek

39,49 zł
Centrum Junior dla dzieci od 4 roku życia, smak cytrynowo-malinowy, 30 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum Junior dla dzieci od 4 roku życia, smak cytrynowo-malinowy, 30 tabletek do ssania

22,79 zł
Baldivian Noc 441,35 mg, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Baldivian Noc 441,35 mg, 30 tabletek

14,09 zł
Centrum Kompletne od A do Z, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Centrum Kompletne od A do Z, 30 tabletek

26,69 zł
Polocard, 75 mg, 60 tabletek USZKODZONE OPAKOWANIE - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Polocard, 75 mg, 60 tabletek USZKODZONE OPAKOWANIE

9,39 zł
1 - 24 z 27 produktów

Szeroka gama nowoczesnych farmaceutyków

Choroby układu sercowo-naczyniowego, zaburzenia trawienia, ból o różnej etiologii, a także uciążliwe symptomy reakcji alergicznych – to główne dolegliwości, w których zwalczaniu doskonale sprawdzają się wysokiej jakości farmaceutyki znajdujące się w asortymencie firmy PFIZER. Poza szeroką gamą wyrobów leczniczych marka proponuje także starannie opracowane suplementy diety, stanowiące kompletne zestawy witamin i minerałów przyczyniających się do prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego dnia. Obok produktów z cynkiem, magnezem, selenem czy witaminami z grupy B, można znaleźć preparaty, których formuły zostały wzbogacone luteiną, składnikiem odżywczym mającym duże znaczenie dla zdrowych oczu.

Pfizer

Zaliczana jest do największych firm farmaceutycznych na świecie. Powstała w 1958 roku na polskim rynku jako część organizacji państwowej, która zrzeszała producentów różnych narodowości. Na początku miała strukturę jednoosobową (Doradca Medyczny), a jej funkcjonowanie opierało się na działalności informacyjnej skierowanej do szpitali.

Historia firmy

Oprócz tego w tym czasie firma dostarczała leki na receptę i antybiotyki do państwowych kanałów dystrybucyjnych. Z kolei dla klientów indywidualnych dostępne były takie preparaty jak Visine czy Ben Gay.

Od 1976 r. zaczęła działać na polskim rynku pod nazwą Pfizer Corporation, zatrudniając już 10 osób. Równocześnie powstawały jednoosobowe komórki odpowiedzialne za różne działy np. medyczny, weterynaryjny czy marketing. Ważną datą stał się rok 2000, kiedy to doszło do przejęcia przez Pfizer marki Wagner Lambert. Oprócz tego firma zmieniła nazwę na Pfizer Polska i wydzieliła się jej część Parke-Davis. Prężnie się rozwija, produkuje leki, których ma już 90 zarejestrowanych, oraz prowadzi działalność informacyjną i przeprowadza badania kliniczne. W swoich szeregach zatrudnia 380 osób, co jest już sporym osiągnięciem w porównaniu do lat ubiegłych.

Kolejne sukcesy

W 2003 r. Pfizer łączy się z firmą Pharmacia i wchodzi do czołówki najprężniej rozwijających się firm farmaceutycznych na rynku. Jest to wynik m.in. prowadzonych badań klinicznych na szeroką skalę i sporych funduszy przeznaczonych na tę działalność. Co więcej, marka słynie też z odkrywania innowacyjnych leków.

W 2005r. powstaje Pfizer Trading, spółka odpowiedzialna za działalność handlową w strukturach marki. Z kolei w 2008 roku firma przystępuje do Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego wraz z innymi przedstawicielami członków wiodącego związku farmaceutycznego INFARMA. Rok później dochodzi do globalnego połączenia firmy Pfizer z Wyeth, dzięki czemu powstaje przedsiębiorstwo odznaczające się szerokim spektrum działania na obszarach terapeutycznych i produkcją nowych leków.

W 2012 r. spółka otrzymuje nagrodę Prix Galien dla PRENEVAR13 w kategorii „Innowacyjna szczepionka”, natomiast w 2014 r. Pfizer podpisuje wraz z członkami Stowarzyszenia EPFIA tzw. Kodeks Przejrzystości, będący dokumentem określającym zasady publicznego udostępniania informacji dotyczących współpracę z organizacjami ochrony zdrowia oraz przedstawicielami zawodów medycznych.

Pfizer – wartości firmy

Spółka Pfizer w swojej działalności jest mocno ukierunkowana na klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Stara się prowadzić swoje praktyki biznesowe i całą swoją politykę w taki sposób, aby obie strony transakcji były zadowolone. Kieruje się etyką i szacunkiem dla człowieka a miejsca, w których działa (także społeczności lokalne), mają być przyjazne dla ludzi, którzy tam mieszkają i pracują. Pfizer stawia na innowacyjność, która ma być kluczem do poprawy stanu zdrowia i wyznacznikiem sukcesu marki. Zatrudnieni pracownicy odznaczają się wysoką motywacją do działania i współpracują ze sobą, dążąc do osiągania wspólnych celów. Dzięki takim działaniom Pfizer jest uznaną marką na świecie, co ma swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach, jakimi zostaje uhonorowana. Wśród nich można wyróżnić m.in. wyróżnienie godłem „Friendly Workplace 2018” czy „Diamentem CSR”. Odznaczona jest również tytułami np. „Przyjaciela Polskiej kardiologii”. To tylko mała część z wielu osiągnięć marki na rynku farmaceutycznym w przeciągu ostatnich kilku lat.

Leki Pfizer – w czym się specjalizuje

Pfizer to przede wszystkim produkty stosowane w ginekologii, urologii, neurologii, endokrynologii, kardiologii, pulmonologii i reumatologii. Dostarcza też wielu odbiorcom dermokosmetyki do twarzy. Wśród leków sygnowanych logo marki Pfizer można znaleźć m.in. popularny Polocard wskazany w profilaktyce chorób układu krążenia, Baldician stosowany przy zaburzeniach snu czy witaminy Centrum przeznaczone dla określonych grup odbiorców. Asortyment produktów marki jest bardzo duży.

Pfizer - szczepionka na koronawirusa

Ostatni czas dla nas jest bardzo trudny, ze względu na chorobę, która ogarnęła praktycznie cały świat. Ciągle trwają pracę nad tym, żeby pomóc ludziom w powrocie do normalnego życia w pełnym zdrowiu. Naprzeciw tym wyzwaniom wyszedł właśnie producent Pfizer. Jego działania polegały na tym, aby stworzyć szczepionkę na koronawirusa, która będzie nas chroniła od zachorowania. Czas tego przedsięwzięcia był ważnym czynnikiem. Na wirusa, zwanym potocznie koronawirus, szczepionka musiała powstać bardzo szybko. Dlatego też praca i wymyślenie odpowiedniego produktu, musiało przebiegać bardzo sprawnie. Po miesiącach badań producent przedstawił światu swój produkt, którym jest szczepionka na COVID. Aby to uczynić, producent Pfizer przeznaczył bardzo duże środki finansowe na sprzęt, dzięki któremu mógł wyprodukować tak wielkie nakłady rekomendowanego produktu. Szczepionka na koronawirus jest już dostępna i sprzedawana przez producenta. Dzięki takiej postawie jak przyspieszenie badań i możliwość wprowadzenia na koronawirus szczepionki możemy korzystać z dobrodziejstw współczesnej medycyny.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu