Kategorie

PHARMNEW

Znalezione produkty: 5
Sortowanie:
Sortuj według
Pharmnev Navitin, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Pharmnev Navitin, 20 tabletek

26,99 zł
Urocal, Proszek, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Urocal, Proszek, 20 saszetek

25,49 zł
Urocurin, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Urocurin, 90 tabletek

35,99 zł
UROZAX, Proszek, 14 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

UROZAX, Proszek, 14 saszetek

24,49 zł
Urocal SD, 40 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Urocal SD, 40 tabletek

21,99 zł

Pharmnew – roślinne suplementy diety

Pharmnew to polskie przedsiębiorstwo działające w branży farmaceutycznej. Spółka weszła na rynek w 2013 roku, kontynuując działalność firmy Pharmcare założonej w 2007 roku. W portfolio produktowym firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości suplementy diety. Preparaty są produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski działających według standardów ISO, HACCP oraz GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Produkty Pharmnew bazują na naturalnych składnikach roślinnych.

Preparaty Pharmnew dla mężczyzn

Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Pharmnew specjalizuje się w produkcji naturalnych preparatów przeznaczonych dla osób dorosłych, a w szczególności dla mężczyzn. Suplementy diety zawierają m.in. cynk, żeń-szeń, kłącze różeńca i owoc nieszpułki oraz wzbogacone są o L-karnitynę i L-argininę. Mogą być stosowane profilaktyczne jako wsparcie zdrowia seksualnego, a także w momencie starania się o potomstwo. Preparat jest dostępny w postaci łatwych do połknięcia tabletek.

Produkty Pharmnew na drogi moczowe

Zakażenia układu moczowego to problem, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Warto zadbać o drogi moczowe, pamiętając o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny okolic intymnych, stosując prezerwatywy w przypadku kontaktów seksualnych z wieloma partnerami bądź partnerkami, regularnie wykonując badania moczu, dbając o właściwe nawodnienie organizmu i dietę dopasowaną do potrzeb. W stanach większego zapotrzebowania na składniki aktywne lub w przypadku nawracających problemów z układem moczowym lekarz może zalecić suplementację. W naszej aptece internetowej znajdziesz produkty Pharmnew zawierające takie składniki jak wyciąg z owoców cytryny, wyciąg z korzenia szparaga białego, sproszkowany korzeń pochrzynu chińskiego oraz witaminę B6. Preparaty są dostępne m.in. w postaci tabletek lub proszku do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczone są dla osób dorosłych niezależnie od płci.

Preparaty Pharmnew w Aptece Gemini

Wysokiej jakości suplementy diety dla całej rodziny zamówisz przez internet — z dostawą do domu lub z możliwością odbioru osobistego w punktach odbioru na terenie całej Polski.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego