Kategorie

POLFA TARCHOMIN

Znalezione produkty: 10
Sortowanie:
Sortuj według
Poldermin Hydro, krem nawilżający, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Poldermin Hydro, krem nawilżający, 500 ml

24,99 zł
GOLDisept, spray do nosa, 20 ml - miniaturka zdjęcia produktu

GOLDisept, spray do nosa, 20 ml

9,99 zł
Miconal 3,29 mg/ g, aerozol na skórę, zawiesina, 39,5 g - miniaturka zdjęcia produktu

Miconal 3,29 mg/ g, aerozol na skórę, zawiesina, 39,5 g

18,99 zł
Zinadermin, krem ochronno-regenerujący z tlenkiem cynku, 70 g - miniaturka zdjęcia produktu

Zinadermin, krem ochronno-regenerujący z tlenkiem cynku, 70 g

15,09 zł
Optisterin, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Optisterin, 30 kapsułek

23,49 zł
Miconal 20mg/ g, żel, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu

Miconal 20mg/ g, żel, 30 g

20,99 zł
Poldermin Hydro, krem nawilżający, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Poldermin Hydro, krem nawilżający, 100 ml

10,89 zł
Osłonik Max Extra, dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Osłonik Max Extra, dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku, 20 kapsułek

13,79 zł
Osłonik Max Junior, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Osłonik Max Junior, 10 saszetek

11,39 zł
GOLDisept, spray do ust i gardła, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu

GOLDisept, spray do ust i gardła, 25 ml

10,89 zł

Producent Polfa Tarchomin

Polfa Tarchomin to polska firma farmaceutyczna, producent głównie antybiotyków, leków przeciwgruźliczych, insulin ludzkich, leków psychotropowych i dermatologicznych. Wybrany jej asortyment dostępny jest w aptece Gemini.

Polski producent leków Polfa Tarchomin S.A.

Historia firmy Polfa Tarchomin S.A. sięga roku 1823. Powstała w Tarchominie jako Fabryka Płodów Chemicznych. Następnie przybrała nazwę Przemysłowo-Handlowe Zakłady Chemiczne „Ludwik Spiess i Syn”. Fabryka została zniszczona w 70% w 1944 roku, jednak rozbudowano ją w kolejnych latach. W 1950 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję penicyliny, a trzy lata później – insuliny. Obecnie w Polfa Tarchomin S.A. znajduje się 30 linii produkcyjnych, a w ofercie firmy jest 50 produktów w 120 formach.

Specjalnością zakładu jest produkcja leków na receptę. Producent Polfa Tarchomin wytwarza również Aktywną Substancję Farmaceutyczną. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat GMP dla produkcji wysokooczyszczonej, biosyntetycznej insuliny ludzkiej. Właścicielem firmy w 85,69% jest Ministerstwo Zdrowia, a pozostałe udziały należą do pracowników.

Polfa Tarchomin S.A. zostało nagrodzone za swoją działalność tytułem Wielkiego Modernizatora 2015 w Branży Produkcji Leków. Firma została również podwójnie wyróżniona na Diabetica Expo 2015 oraz otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Leki Polfa Tarchomin

W aptece internetowej Gemini dostępne są kosmetyki i leki Polfa Tarchomin w postaci m.in. kapsułek, saszetek, sprayów, kremów, żel i aerozoli.

Jednym z oferowanych produktów jest Osłonik Max – probiotyk, który zawiera w składzie liofolizowane komórki drożdżowe Saccharomyces boulardii DBVPG 6763 i Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103. Dostępny jest w formie saszetek dla dzieci.

Kolejnym suplementem diety jest Optisterin. Zawiera w składzie fitosterole roślinne oraz monakolinę K, pochodzącą z fermentowanego czerwonego ryżu – to właśnie one mają wpłynąć na optymalny poziom cholesterolu. W preparacie znajdują się witaminy B6, B12 oraz kwas foliowy. Ich zadaniem jest wspomaganie procesu metabolizmu homocysteiny, które może być przyczyną nasilenia procesów miażdżycowych.

Do wspomagania leczenia oraz łagodzenia objawów i przebiegu stanów zapalnych jamy ustnej, oraz gardła dedykowany jest GOLDisept. Może okazać się pomocny w przypadku infekcji bakteryjnych i wirusowych i wysuszenia błon śluzowych. W jego składzie znajdują się m.in.:

  • złoto,
  • srebro,
  • mangostan,
  • gliceryna i sole mineralne.

W asortymencie apteki znajdują się preparaty do stosowania na skórę. Zinadermin to krem stworzony na bazie składników naturalnych, z wysoką zawartością tlenku cynku i ekstraktu z oczaru wirginijskiego, które wykazują właściwości ściągające i osłaniające. W składzie produktu znajduje się także olejek migdałowy, wosk pszczeli oraz witaminy E i F, które mają wspomagać procesy regeneracyjne naskórka. Krem dedykowany jest dla posiadaczy skóry trądzikowej, łojotokowej i podrażnionej.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Część ciała
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego