Kategorie

SALUS INTERNATIONAL

Znalezione produkty: 15
Sortowanie:
Sortuj według
SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 20 sztuk

18,38 zł
Magnoliamax, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Magnoliamax, 30 tabletek

17,29 zł
Sopelek, jednorazowe końcówki do aspiratora, zapas, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek, jednorazowe końcówki do aspiratora, zapas, 4 sztuki

6,89 zł
Sopelek 2, aspirator do nosa, od urodzenia + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek 2, aspirator do nosa, od urodzenia + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk

16,29 zł
Sopelek Baby, jednorazowe podkłady higieniczne, 30 cm x 50 cm, 20 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek Baby, jednorazowe podkłady higieniczne, 30 cm x 50 cm, 20 sztuk

9,29 zł
Femiflamax, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Femiflamax, 60 tabletek powlekanych

40,49 zł
SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 40 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 40 sztuk

31,99 zł
Akutol, elastyczny opatrunek ochronny w sprayu, 60 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Akutol, elastyczny opatrunek ochronny w sprayu, 60 ml

14,99 zł
SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

SOPELEK BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 10 sztuk

9,38 zł
Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki

16,59 zł
Sopelek Baby, podkłady higieniczne dla niemowląt, jednorazowe, 30 cm x 50 cm, 40 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek Baby, podkłady higieniczne dla niemowląt, jednorazowe, 30 cm x 50 cm, 40 sztuk

16,59 zł
Sopelek 2, filtry do aspiratora, jednorazowe, zapas, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek 2, filtry do aspiratora, jednorazowe, zapas, 10 sztuk

5,69 zł
Femiflamax, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Femiflamax, 30 tabletek

23,49 zł
Sopelek 3+, aspirator do nosa, od urodzenia, vacuum + adapter + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk + podkłady higieniczne, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Sopelek 3+, aspirator do nosa, od urodzenia, vacuum + adapter + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk + podkłady higieniczne, 2 sztuki

23,09 zł
Femiflavon, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Femiflavon, 60 tabletek powlekanych

43,99 zł

Producent Salus International

Salus International Sp. z o.o. to hurtownia farmaceutyczna, której początki sięgają 1991 roku. Obsługuje ona apteki szpitalne i otwarte, hurtownie i gabinety stomatologiczne. Do produktów, które z niej pochodzą, należą m.in. podkłady higieniczne i aspiratory do nosa Sopelek, suplementy diety Femiflavon czy elastyczne opatrunki ochronne w sprayu, Akutol, które są preparatami dystrybuowanymi przez Salos na wyłączność. Firma bierze również udział w akcjach charytatywnych i prozdrowotnych oraz wydarzeniach i konferencjach farmaceutycznych.

Poznaj producenta Salus International

Salus hurtownia farmaceutyczna to przedsiębiorstwo z misją: pragnie nie tylko prowadzić kompleksową obsługę aptek i hurtowni, dbając o ich stany magazynowe dystrybuowanych przez siebie leków i sprzętu medycznego, ale jednocześnie robić to przy zachowaniu najwyższych standardów, tak, aby dbać o jak najlepsze relacje z partnerami i zadowolenie zarówno pracowników, jak i klientów. Firma założona została przez farmaceutę Aleksandra Żurka, kawalera tytułu i Medalu „Ambasador Farmacji”, w Katowicach w roku 1991, niedługo później zdobywając cenne przedstawicielstwa (m.in. Lachema-Brno, Ebewe Pharma) i dystrybuując produkty kolejnych producentów, takich jak Abbott Laboratories czy Zentiva. Kolejne lata to dalszy rozwój przedsiębiorstwa: rok 2000 to otwarcie się na nowy dla firmy obszar – rynek stomatologiczny. Lata dwutysięczne przynoszą też pierwsze organizowane przez Salus międzynarodowe konferencje oraz nabycie spółki zależnej w Czechach i powstanie kolejnej na Ukrainie. Oprócz specjalistycznych konferencji farmaceutycznych Salus International prowadzi także działalność społeczną, wspierając akcje prozdrowotne i charytatywne. W roku 2008 firma brała udział w akcji „Stop Lekomanii”, mającej na celu zwiększenie świadomości na temat wpływu witamin i składników mineralnych na organizm, (idącą w parze z organizowanym lata wstecz przez Aleksandra Żurka projektem dla dzieci o nazwie „Witaminogród - Leki to nie cukierki”), a w roku 2009 promowała zdrowie jamy ustnej programem edukacyjnym „Przede wszystkim zdrowe zęby”. Oprócz tego przedsiębiorstwo, w myśl misji, jaka mu przyświeca, wspiera instytucje i fundacje pomagające potrzebującym. Przyznawana jest także „Honorowa Nagroda Naukowa im. mgr. farm. Aleksandra Żurka Pod Patronatem Hurtowni Farmaceutycznej Salus International Sp. z o.o. w Katowicach za wybitne prace naukowe z zakresu popularyzowania zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), Dobrej Praktyki Aptecznej (GPP), Dobrej Praktyki Edukacyjnej (GEP).

Salus: produkty

W ofercie Salus International znajdziemy m.in. produkty marki Sopelek, obecnej na rynku od roku 2004, takie jak aspirator do nosa, który ma bezpiecznie usuwać zalegającą wydzielinę z nosa dziecka, pozwalając mu na powrót do swobodnego oddychania. Dostępny jest w kilku wariantach, z których najbogatszy jest Sopelek 3+. W tym modelu znajduje się aspirator do odciągania wydzieliny za pomocą ust oraz adapter do podłączenia do odkurzacza, 10 filtrów i 2 nieprzemakalne podkłady higieniczne. Te ostatnie dostępne są też do kupna osobno, a stosuje się je, by zapewnić ochronę niemowlęcia podczas przewijania – podkłady mają chronić przed zakażeniami powodującymi choroby i przemoczeniem lub po prostu brudem, stąd zastosowano w nich dwie warstwy bibuły i jedną warstwę folii. Kolejną marką oferowaną przez Salus International jest Akutol, czyli opatrunek w sprayu. Po zaaplikowaniu preparatu na ranę lub otarcie, mamy otrzymać elastyczną warstwę ochronną odporną na zmywanie, a jednocześnie wspomagającą proces gojenia i działającą przeciwbakteryjnie. W ofercie znajduje się także suplement diety Femiflamax. W składzie produktu znajdziemy ekstrakt z czerwonej koniczyny, która ma łagodzić dolegliwości związane z przechodzeniem menopauzy, czarny pieprz mający pomagać w kontroli wagi czy witaminę B6, która ma pomagać w regulacji czynności hormonalnej.

Filtry

Marka
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego