Kategorie

SMART PHARMA

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Diflos 60, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Diflos 60, 20 kapsułek

11,99 zł
Diflos 30, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Diflos 30, 30 kapsułek

13,59 zł
Diflos, krople, 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Diflos, krople, 5 ml

12,49 zł

Smart Pharma – mądry sposób na zdrowie

Smart Pharma to firma założona w 2014 roku. Produkty, które oferuje, powstają we współpracy ze środowiskiem medycznym przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Mają one na celu nie tylko leczenie, ale też zapobieganie rozwojowi wielu chorób. Jakie produkty oferuje Smart Pharma?

Leczenie coraz bardziej bezpieczne

Współpraca ze środowiskiem medycznym, badania potrzeb rynku, nowoczesne laboratoria, gdzie opracowywane są receptury preparatów, które w efekcie laboratoryjnych badań i prób, mogą przekształcić się w konkretne produkty. Te posiadają certyfikat bezpieczeństwa GRAS nadawany przez FDA, czyli Amerykański Departament Zdrowia. Olej MCT, czyli substancja czynna w preparatach Innofer, ma również nadany status bezpieczeństwa i pozwala dawkować żelazo według masy ciała. Produkt Innofer Baby może w związku z tym być stosowany u noworodków, a nawet u wcześniaków.

Smart Pharma – w czym wspiera organizm?

Suplementy Smart Pharma służą do postępowania dietetycznego w przypadku niedoborów żelaza, niedokrwistości. Żelazo elementarne zawarta w preparatach Innofer i Innofer Baby nie wykazuje działań niepożądanych w postaci zaparć, biegunek, metalicznego smaku w ustach czy bólu brzucha. Wysoki stopień jego przyswajania zawdzięcza utlenianiu się w żołądku do jonów dwuwartościowych pod wpływem działania kwasu solnego.

Inne produkty Smart Pharma to Diflos, czyli preparaty probiotyczne zalecane do stosowania przy antybiotykoterapii. Zawierają one mikroenkapsulowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Aurimex natomiast to preparat do wspomagania leczenia zapaleń ucha zewnętrznego o etiologii wirusowej, bakteryjnej czy grzybiczej. W składzie posiada prawie same naturalne składniki w postaci olejków i wyciągów.

Produkcja laboratoryjna Smart Pharma jest zgodna ze standardami GMP (Good Mnufacturing Practice) i koncentruje się na bezpieczeństwie produktów, które jednocześnie tworzone są w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu mają ułatwiać życie w zdrowiu jak największej liczbie ludzi. Taką jest też misja producenta, by ludzkie życie zmieniać na lepsze.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Postać
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego