Kategorie

SOFT MOON

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Soft Moon, wielorazowe płatki kosmetyczne 5 sztuk + woreczek do prania - miniaturka zdjęcia produktu

Soft Moon, wielorazowe płatki kosmetyczne 5 sztuk + woreczek do prania

26,99 zł
EOS, wkładka higieniczna, wielorazowa, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

EOS, wkładka higieniczna, wielorazowa, 1 sztuka

11,99 zł
Afrodyta, podpaska wielorazowa, Soft Moon, regular, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Afrodyta, podpaska wielorazowa, Soft Moon, regular, 1 sztuka

19,99 zł
Afrodyta, wkładki laktacyjne, wielorazowe, coolmax, 1 para - miniaturka zdjęcia produktu

Afrodyta, wkładki laktacyjne, wielorazowe, coolmax, 1 para

18,39 zł

Soft Moon – innowacyjne produkty dla kobiet

Soft Moon to marka adresowana do kobiet. Wielorazowe podpaski czy wkładki laktacyjne jeszcze niedawno wydawały się czymś niemożliwym, bo niehigienicznym. Tymczasem kobiety zmagające się z uczuleniami czy odparzeniami same zabrały się za szycie produktów wielorazowych. Efekty widać od ponad dekady na rynku.

Czego pragną kobiety?

Jak powinna wyglądać pielęgnacja okolic intymnych najlepiej wiedzą same kobiety. Okres połogu, laktacji czy miesiączki to takie momenty w życiu pań, które trudno komukolwiek innemu zrozumieć. Firma Soft Moon wyszła naprzeciw tym wyjątkowym potrzebom kobiet, wspierając w tym czasie kobiece poczucie wartości. Produkty wielorazowe są odpowiednio skrojone, szyte z certyfikowanych i chłonnych materiałów używanych również do produkcji pieluszek wielorazowych.

Sklep z produktami wielorazowymi powstał w 2010 roku, promując różnych innych polskich producentów szyjących produkty higieniczne wielorazowe. Pomysł ten stał się idealnym rozwiązaniem dla kobiet o wrażliwej, alergicznej skórze skłonnej do podrażnień. Jakie produkty Soft Moon są przeznaczone do codziennego lub okazjonalnego używania?

Soft Moon – życie w kolorach

Soft Moon nadaje nową jakość, nie tylko oferując praktyczne i wygodne produkty, ale też wprowadzając wraz z nimi odrobinę radości nawet w najtrudniejszych dniach. Materiały są nie tylko chłonne, ale też barwne i mile dla oka. Produkty Soft Moon to m.in. wielorazowe wkładki higieniczne, podpaski, wkładki laktacyjne, ale też płatki kosmetyczne.

Wkładki laktacyjne wykonane są z bawełny organicznej i występują w formie profilowanej i nieprofilowanej. Posiadają warstwę zapobiegająca przed przeciekaniem w postaci poliestru laminowanego PUL. Wkładki higieniczne mają wewnętrzną chłonną część wykonaną z mikrofibry, co pozwala cały czas skórze oddychać. Do bielizny przymocowuje się ją za pomocą dołączonych zatrzasków. Podpaski natomiast zawierają aż dwie warstwy chłonne. Produkty wielorazowe mogą być prane nawet w 60 stopniach.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Postać
Pora stosowania
Kolor
Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego