Kategorie

SOXO

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Suchy termofor, ogrzewacz w pokrowcu dla dzieci, SOXO, matrioszka, pingwin, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Suchy termofor, ogrzewacz w pokrowcu dla dzieci, SOXO, matrioszka, pingwin, 1 sztuka

22,99 zł
Termofor w pluszowym pokrowcu, SOXO, It's getting hot in here, 1,8 l, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Termofor w pluszowym pokrowcu, SOXO, It's getting hot in here, 1,8 l, 1 sztuka

34,99 zł
Termofor w pluszowym pokrowcu, SOXO, z łabędziem, 1,8 l, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Termofor w pluszowym pokrowcu, SOXO, z łabędziem, 1,8 l, 1 sztuka

34,99 zł

SOXO – termofory i ogrzewacze dla dzieci i dorosłych

Firma SOXO powstała w 2001 roku. Po blisko 20 latach obecności na rynku swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w ponad 30 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji kapci, skarpetek oraz tekstyliów dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

W naszej aptece internetowej znajdziesz termofory napełniane wodą, termofory suche z wkładem umożliwiającym podgrzanie w kuchence mikrofalowej, a także ogrzewacze do stóp w formie kapci. Produkty SOXO wyróżniają się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

Dlaczego warto mieć termofor w domowej apteczce?

Termofor zapewnia przyjemne ciepło w miejscu, do którego został przyłożony. Wysoka temperatura łagodzi bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, menstruacyjne, łagodne bóle mięśni i stawów), zmniejsza napięcie mięśniowe i pozwala się zrelaksować. Terapia ciepłem często stosowana jest pomocniczo w stanach osłabienia spowodowanego infekcją wirusową. Termofor może być używany przez wszystkich członków rodziny (dzieci powinny stosować produkty wyłącznie pod opieką dorosłych).

Termofory SOXO dla dorosłych

W okresie jesienno-zimowym dłonie i stopy szybciej się wychładzają, co powoduje dyskomfort. Produkty SOXO są bezpieczne i łatwe w użyciu. Napełnij termofor ciepłą, ale nie wrzącą wodą, do 2/3 pojemności, a następnie delikatnie naciskaj, aż przy wylocie pojawi się woda. Zakręć termofor, upewnij się, że ma odpowiednią temperaturę i przyłóż do miejsca, które chcesz ogrzać. Pluszowy pokrowiec chroni skórę przed poparzeniem. Po każdym użyciu opróżnij termofor i pozostaw do wyschnięcia. Produkty SOXO, które znajdziesz w naszej aptece internetowej, są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Zapewniają uczucie ciepła przez wiele godzin.

SOXO – suche ogrzewacze dla dzieci w kolorowych pokrowcach

Twój maluch skarży się na zmarznięte stopy i dłonie po spacerze? W ofercie producenta SOXO znajdziesz suche termofory z ogrzewaczem dla dzieci. Wkład wypełniony nasionami pszenicy wystarczy wyjąć z ogrzewacza, włożyć do kuchenki mikrofalowej, a następnie ponownie umieścić w ogrzewaczu. Produkty SOXO dla dzieci mają wesołe wzory, które ucieszą każdego malucha. Pomagają ogrzać kończyny i przynoszą ulgę w łagodnych stanach bólowych różnego pochodzenia

Ogrzewacze do stóp SOXO

Gdy temperatura na zewnątrz spada, wiele osób szuka sposobów na ogrzanie przemarzniętych stóp po spacerze. Ogrzewacze w formie kapci są alternatywą dla termoforu. Kapcie SOXO posiadają specjalne wkładki z siemieniem lnianym, które można bezpiecznie podgrzać w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Ogrzewacze do stóp występują w różnych rozmiarach i kolorach. Świetnie sprawdzą się jako zabawny i jednocześnie praktyczny upominek dla osób, które często narzekają na szybkie wychłodzenie stóp. Produkty SOXO do ogrzewania stóp pozwalają przywrócić normalną temperaturę kończyn i zrelaksować się np. po długim zimowym spacerze lub wielogodzinnej pracy w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.

Produkty SOXO w aptece Gemini

Szukasz pomysłu na praktyczny i designerski prezent? W naszej aptece internetowej znajdziesz termofory dla dorosłych i dla dzieci od polskiego producenta. Produkty SOXO wyróżnia wysoka jakość wykonania, ciekawa kolorystyka i zabawne kształty, które przypadną do gustu nie tylko najmłodszym.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Cecha specjalna
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego