Kategorie

VISIOMED

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Visiomed Prosonic Baby, końcówki do szczoteczki sonicznej, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Baby, końcówki do szczoteczki sonicznej, 2 sztuki

14,68 zł
Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, turkusowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, turkusowy, 1 sztuka

39,89 zł
Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, koralowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, koralowy, 1 sztuka

36,19 zł
Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, żółty, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, żółty, 1 sztuka

34,98 zł
Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, zielony, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Micro 2, szczoteczka soniczna, zielony, 1 sztuka

36,19 zł
Visiomed ZapX VM-X200, grzebień elektrostatyczny na wszy i gnidy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed ZapX VM-X200, grzebień elektrostatyczny na wszy i gnidy, 1 sztuka

75,99 zł
Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, różowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, różowy, 1 sztuka

39,89 zł
Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, czerwony, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna, czerwony, 1 sztuka

39,89 zł

Producent Visiomed

Visiomed „Laboratory of Medical Electronic” to spółka założona przez Erica Sebbana w czerwcu 2007 r. Firma zajmuje się tworzeniem, rozwojem oraz produkcją wyrobów medycznych dla sektora opieki zdrowotnej. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są produkty do higieny jamy ustnej i osobistej, które mają ułatwić codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

Visiomed – historia producenta

Firma Visiomed wskutek obserwacji zauważyła, jak duży wpływ na relację lekarz-pacjent wywiera rewolucja technologiczna, cyfrowa, naukowa i społeczna. Konsumenci stają się samowystarczalni, chcą zaoszczędzić czas i stosują domowe sposoby kontroli problemów zdrowotnych. Visiomed nieustannie wprowadza kolejne punkty innowacyjnego podejścia do medycyny, gdzie kluczową rolę odgrywa predykcja, personalizacja, partycypacja i zapobieganie. Ma to pomóc pacjentom w zakresie potrzeb zdrowotnych i na kierunkować ich na właściwą ścieżkę obserwacji swojego ciała.

Jednym z produktów firmy jest bezkontaktowy termometr lekarski. Sprzęt medyczny Visiomed wykorzystuje technologię podczerwieni, co pozwala mierzyć temperaturę tętnicy skroniowej z odległości.

Visiomed dba o najwyższą jakość wyrobów medycznych i zachowanie wszystkich norm europejskich w procesie produkcji. Opracowuje rozwiązania, które mają spełniać potrzeby pracowników służby zdrowia i osób prywatnych, cierpiących na choroby przewlekłe lub obserwujących stan zdrowia.

Artykuły medyczne Visiomed

W asortymencie apteki internetowej Gemini dostępne są szczoteczki soniczne do higieny jamy ustnej. Ich działanie polega na wykonywaniu ruchów wymiatających oraz emitowaniu fal o dźwiękowej częstotliwości. Włosie szczoteczki porusza się z prędkością 30000 ruchów na minutę, co w połączeniu z falami dźwiękowymi umożliwia dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmowych i płytki nazębnej. Zaokrąglone włosie w główce urządzenia masuje dziąsła i minimalizuje ryzyko ich skaleczenia, dlatego szczotkowanie zębów urządzeniem sonicznym polecane jest w szczególności osobom cierpiącym na paradontozę.

W ofercie naszej apteki znajdują się modele szczoteczek sonicznych przeznaczone dla najmłodszych. Urządzenie ma pomóc dzieciom w prawidłowym czyszczeniu jamy ustnej i uzębienia. Szczoteczki dostępne są w kilku kolorach.

Producent Visiomed stworzył alternatywę dla szamponów, kremów i preparatów owadobójczych. W ofercie apteki Gemini znajduje się grzebień elektrostatyczny do walki z wszami. Jak podkreśla firma, użytkowanie sprzętu jest szybkie i intuicyjne – produkt pozwala pozbyć się zarówno larw, jak i jaj pasożytów. Grzebień elektrostatyczny marki Visiomed wyposażony jest w zęby, które poprzez tarcie o włosy wytwarza napięcie elektryczne. Zjawisko to paraliżuje owady, natomiast dla człowieka jest nieodczuwalne. Spiralna i rurkowata struktura ząbków grzebienia, w połączeniu z zakrzywioną główką, ma dawać wysoką skuteczność tępienia nieprzyjaciół.

Filtry

Cena
-
Rodzaj produktu
Materiał
Problem
Kolor
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego