Kategorie

VITAPOL FARM

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Cidrex Plus, 40 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Cidrex Plus, 40 kapsułek

14,99 zł
Cidrex Plus, 80 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Cidrex Plus, 80 kapsułek

25,79 zł

Vitapol Farm – producent

Vitapol Farm to firma farmaceutyczna, która zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. W ofercie apteki Gemini dostępne są ich produkty w kapsułkach.

Firma Vitapol Farm z siedzibą w Sulejówku

Vitapol Farm Sp. z.o.o. funkcjonuje od 15 lat i znajduje się w województwie mazowieckim. Firma pragnie zaspokajać potrzeby i oczekiwania konsumentów, dlatego stara się poszerzać i aktualizować asortyment, dopasowując go do aktualnych trendów i rynku. Produkty Vitapol Farm powstają z wysokiej jakości składników naturalnych. Przedsiębiorstwo działa w myśl zasady „służyć zdrowiu, dobremu samopoczuciu i wyglądowi”.

Organizacja podkreśla, jak ważne w życiu człowieka jest prawidłowe żywienie. Polega ono na spożywaniu określonej ilości odpowiednio dobranych produktów spożywczych, które mają spełniać w optymalnym stopniu zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Sposób żywienia powinien być dostosowany do płci, masy ciała, wieku, okresu rozwojowego, aktywności fizycznej i stanu fizjologicznego.

Jedną z zasad prawidłowego sposobu odżywiania jest zachowanie zrównoważonego bilansu energetycznego. U osób mających nadwagę lub otyłych ów bilans powinien być ujemny – wówczas masa ciała zmniejsza się. Aby spadek wagi dotyczył utraty tkanki tłuszczowej, a nie wody, należy zadbać o dostarczanie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

Suplementy diety od Vitapol Farm

W ofercie apteki Gemini dostępne są suplementy diety Vitapol Farm o nazwie Cidrex Plus. Preparat stanowi połączenie składników bioaktywnych, w składzie znajduje się m.in. ocet jabłkowy, zielona herbata, wyciąg z morszczynu oraz olej z kiełków pszenicy.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego